HRlink Blog

Nowe kompetencje. I co teraz?

Już w czwartek 29 kwietnia zapraszamy na kolejny webinar Centrum Kariery Goldenline. Gościem Adama Piwka będzie coach i doradca zawodowy Ewa Suchożebrska z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej

Spotkanie będzie świetną okazją do tego, aby wspólnie zastanowić się nad tym, jakie kompetencje są poszukiwanie na rynku pracy i na rozwój jakich umiejętności warto postawić.

Zawsze w ostatni czwartek miesiąca zapraszamy na webinary Centrum Kariery Goldenline. Podczas nich odpowiadamy na pytania nadesłane przez wszystkich, którym rozwój kariery nie jest obojętny. Godzinne spotkanie live to także okazja do zadania pytań eksportom, którzy autentycznie mogą pomóc. Niezależnie od tego, czy będzie to szukanie pracy, czy chęć rozwoju zawodowego – mówi gospodarz spotkania Adam Piwek z Centrum Kariery Goldenline

Już w czwartek 29 kwietnia na webinarze spotkamy się z Ewą Suchożerbską z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Poznaj ekspertkę

Ewa Suchożebrska – ekonomista, coach, trener, doradca personalny, moderator Design Thinkinu. Konsultant metody Thomas International, dyrektor Biura Karier i Praktyk Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Współwłaścicielka firmy doradczo-szkoleniowej ATTESTOR i prezes Fundacji Emma. Organizacja ta prowadzi dwa Centra Aktywności Lokalnej we Wrocławiu. Przewodnicząca Rady Osiedla Karłowice-Różanka we Wrocławiu. Od 1998 roku zajmuje się zagadnieniami związanymi z rozwojem kompetencji zawodowych. Wdraża także rozwiązania z zakresu usprawniania procesów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach i organizacjach non-profit. Była członkiem zespołów projektowych, które opracowały i wdrożyły innowacyjne rozwiązania z zakresu rozwiązywania problemów społecznych m.in. sieć KARnet 15+, sieć LOWE. Współautorka poradnika „Jak zostać kreatywnym przedsiębiorcom”. Prekursorka jobcraftingu i fanka wszelkich rozwiązań wpływających pozytywnie na odczuwanie satysfakcji z pracy i własnego życia.

Zapraszamy do udziału w naszym spotkaniu live na Facebooku Goldenline bądź za pośrednictwem platformy webinarowej.

Szukasz inspiracji związanych z własnym rozwojem jako HR-owiec? Skorzystaj z 17 pomysłów, które podpowiadają eksperci w raporcie Human Relations Trends 2025.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo