HRlink Blog

Rekrutacja zdalna to wyzwanie dla kandydatów

Choć w wielu firmach rekrutacja zdalna na dobre działa już od niemal roku, a część organizacji korzysta z takiej formy kontaktu z kandydatami jeszcze dłużej – to dla wielu szukających pracy rekrutacja z kamerką czy za pośrednictwem komunikatora to dodatkowe wyzwanie. Jak sobie z nim poradzić podpowiemy podczas II live Centrum Kariery Goldenline

Od jesieni 2020 roku HRlink przejmuje Goldenline. Dzięki synergii platform chcemy zbudować kompleksowe pozytywne doświadczenie rekrutacyjne – zarówno dla polskich przedsiębiorców jak i kandydatów szukających pracy.

Po naszym pierwszym webinarze od niemal 8 000 widzów dostaliśmy wiele informacji i wątpliwości związanych właśnie z rekrutacją zdalną. Bo oczywiście codzienne korzystanie z platform komunikacyjnych nie daje gwarancji sukcesu podczas rozmowy rekrutacyjnej – mówi Adam Piwek z Centrum Kariery Goldenline.

Dlatego już w czwartek 25 lutego zapraszamy na darmowy live Goldenline: Rekrutacja zdalna. I co teraz? Podczas którego pokażemy praktyczne rozwiązania na pytania, które dostaliśmy od użytkowników Goldenline i osoby szukające pracy.

Gościem webinaru będzie Paulina Jaśkiewicz – z branżą HR związana od niemal 10 lat. Jedna z założycielek DigitalX, aktualnie także HR Business Partnera w spółkach DigitalX, Multikino i Multikino Media. Pasjonatka psychologii, lubiąca zgłębiać motywacje ludzkich zachowań co stara się wykorzystywać w prowadzonych przez siebie projektach rekrutacyjnych i rozwojowych.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo