HRlink Blog

Szukanie pracy podczas pandemii: webinary Goldenline dla Polaków

Goldenline startuje ze specjalnym cyklem webinarów wspierających Polaków poszukujących pracy i rozwoju w trakcie pandemii koronawirusa. Pierwsze spotkanie live już 28 stycznia o godz. 18:00. Gościem webinaru Centrum Kariery Goldenline będzie Maciej Czerwonka z ManagerKariery.com

HRlink integruje się z Goldenline. Niezmiennie jednak Polakom, zgodnie z ideą prowadzonej przez nas akcji HRwspiera, chcemy aktywnie pomagać w poszukiwaniu pracy i rozwoju kariery, niezależnie od trwającej pandemii koronawirusa.

Nie bez powodu na nasze spotkania zapraszamy w ostatnie czwartki miesiąca, bo ostatni roboczy piątek w wielu organizacjach to zdecydowanie niełatwy dzień dla pracodawców ale przede wszystkich dla pracowników, którzy dowiadują się o zwolnieniach czy o zmianie charakteru współpracy – mówi Adam Piwek z Centrum Kariery Goldenline. – Spotkania live mają być okazją do zdobycia praktycznych odpowiedzi na pytania i wątpliwości, jakie mają nie tylko użytkownicy Goldenline ale także Polacy poszukujący pracy albo myślący o rozwoju swojej kariery.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy w czwartek 28 stycznia 2021 r. o godz. 18:00. Go ściem Adama Piwka z Goldenline będzie Maciej Czerownka – ManagerKariery.com. Dowiedz się więcej o webinarze Szukam pracy. I co teraz? Nie bój się polecić spotkania swoim bliskim i znajomym, którzy aktualnie szukają pracy albo myślą o zmianie swojego miejsca zawodowego.

Szukasz rekrutacyjnych inspiracji? Koniecznie musisz być z nami we wtorek 26 stycznia o godz. 11:00. Podczas webinaru HRlink i Goldenline poznasz wiele przydatnych tipów i rad na temat tego O co i jak pytać kandydatów podczas rekrutacji.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo