Rekrutujemy!
PL EN

Rekrutujesz?
Sprawdź, jak HRlink może pomóc

Multiposting ogłoszeń rekrutacyjnych

Automatyczna publikacja ofert pracy

HRlink jest technologicznie zintegrowany z większością z najpopularniejszych mediów rekrutacyjnych w Polsce, w tym z darmowymi i płatnymi portalami ogłoszeniowymi. Dzięki rzeczywistej integracji, możesz automatycznie publikować oferty pracy, bez względu na porę dnia i nocy. Twoje ogłoszenia nie są wprowadzane ręcznie przez Opiekuna, dzięki czemu zostanie automatycznie opublikowane i przyspieszy rekrutację.

Statystyki skuteczności kanałów pozyskiwania kandydatów

Świadomie wybieraj wyłącznie najlepsze źródła kandydatów. Sprawdzaj skuteczność wykorzystywanych źródeł i ograniczaj koszty rekrutacji, monitorując statystyki w ramach prowadzonych rekrutacji.

Powielanie i szablony treści ogłoszeń

Raz opublikowane ogłoszenie zapisuje się w archiwum ogłoszeń na karcie Twojego projektu rekrutacyjnego. W celu wznowienia publikacji lub opublikowania ogłoszenia na dodatkowych źródłach, wystarczy powielić jedno z ogłoszeń z archiwum, dzięki czemu automatycznie wczyta się treść, regiony publikacji i formularz aplikacyjny w nowo publikowanym ogłoszeniu. Dodatkowo możesz zapisać samą treść ogłoszenia jako szablon dla innych użytkowników systemu, którym możesz ograniczyć uprawnienia do publikacji ogłoszeń wyłącznie w oparciu o wcześniej przygotowane szablony treści.

Szablony kryteriów publikacji

Publikując ogłoszenia na wielu portalach wiesz, jak czasochłonne jest każdorazowe, ręczne wprowadzanie ogłoszeń na poszczególnych portalach i przygotowanie wytycznych dla Opiekuna. Każdy portal posiada własne kategorie publikacji, przez co musisz za każdym razem wybierać branże, regiony, poziom stanowiska, specjalizację itp., a publikacja jednego, tego samego ogłoszenia np. na 15 portalach zajmuje Tobie aż prawie 2 godziny. Tworząc własne szablony kategorii publikacji, jednym kliknięciem uzupełnisz kryteria dla wszystkich portalach, na których zamierzasz opublikować dane ogłoszenie.

Zarządzanie pakietami ogłoszeń rekrutacyjnych

Korzystasz z ulubionych portali i chcesz w dalszym ciągu utrzymać relację z danym portalem? Wdrażając HRlinka nie musisz rezygnować z wypracowanych relacji z portami. Kupujesz pakiety ogłoszeń, jak do tej porty, a my ułatwimy Tobie zarządzanie zakupionymi pakietami. Możesz dodać do magazynu HRlink kupione pakiety ogłoszeń oraz podzielić je, przypisując limity, oraz określając jaką ilość z zakupionych ogłoszeń może wykorzystać Twój zespół, dzięki czemu posiadasz pełną kontrolę wykorzystania pakietów ogłoszeń.

Integracja z dowolnymi źródłami internetowymi

Przygotowaliśmy specjalne API, obsługujące automatyczną publikację ogłoszeń, które możesz wykorzystać do integracji z dowolnym źródłem internetowych. Możesz zbudować własną sieć multipostingową oraz zintegrować się wybranymi przez Ciebie portalami. Pamiętaj, że do integracji, jak do tanga, „trzeba dwojga”, tak więc możliwość wdrożenia integracji zależy od dobrej woli i możliwości danego portalu. Z naszej strony możesz liczyć na pełne wsparcie i zaangażowanie.

Nowoczesna strona Kariery

Nowoczesna strona Kariery

Siła własnej zakładki Kariera

Odpowiednio przygotowana, zoptymalizowana i dostosowana do urządzeń mobilnych, własna strona Kariery zapewnia potencjalnym kandydatom dostęp do informacji o Twojej firmie oraz aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Treść strony firmowej oraz każda opublikowana na niej oferta pracy zapewnia dane dla wyszukiwarek internetowych, pozycjonuje stronę oraz zachęca potencjalnych kandydatów do pozostawienia swojego CV. W ramach wdrożenia dokonujemy integracji HRlinka ze stronami naszych Klientów, dostosowując się do indywidualnego stylu danej strony i wytycznych wyszukiwarki Google.

Mobilne formularze aplikacyjne

Spersonalizuj formularze aplikacyjne i pozwól kandydatom aplikować profilem społecznościowym np. z serwisu Goldenline.pl. Podążając za preferencjami kandydatów będziemy systematyczne dodawać kolejne opcje, skracając proces aplikowania do niezbędnego minimum.

Oprócz danych kandydata i pliku CV, w formularzu aplikacyjnym możesz zadać pytania selekcyjne oraz zebrać zgody kandydatów na przetwarzanie danych osobowych. Po zaaplikowaniu kandydat otrzyma automatyczną widomość email, zgodnie z Twoim szablonem.

Stwórz z nami własną stronę www

Nie posiadasz zakładki Kariera lub planujesz modyfikację posiadanej strony www? Skorzystaj z doświadczenia naszego IT i stwórz z nami nowoczesną oraz indywidualnie zaprojektowaną zakładkę Kariera lub skorzystaj z jednego z naszych szablonów. W obu przypadkach strona www będzie opublikowana w Twojej domenie firmowej oraz dostosowana do urządzeń mobilnych. Możesz skorzystać również z opcji utrzymania i serwisowania strony w infrastrukturze HRlink.

Multiposting ogłoszeń rekrutacyjnych

Poprzedni

Baza kandydatów

Baza kandydatów

Rozpocznij rekrutacje od własnej bazy CV

Dzięki uporządkowanej logicznej strukturze, HRlink umożliwi Twojej firmie budowanie własnej bazy kandydatów, od przeszukania której warto rozpocząć przy każdym nowym procesie rekrutacyjnym. Profile kandydatów rozwijają się wraz z udziałem w kolejnych rekrutacjach, a baza kandydatów zapewnia szeroki zakres możliwości jej przeszukiwania, uwzględniający między innymi przeszukiwanie zawartości plików CV.

Automatyczne tagowanie kandydatów

Tworząc formularz aplikacji na potrzeby otwieranej rekrutacji, możesz zadać kandydatom pytania selekcyjne, przypisując do danej odpowiedzi etykietę. Aplikacja HRlink automatycznie oznacza kandydatów etykietami selekcyjnymi zgodnie z udzielanymi odpowiedziami za zadane pytania. Na karcie kandydata zapisywana jest każda aplikacja, pliki, historia aplikowania i udziału w rekrutacjach oraz odpowiedzi na pytania i etykiety, które możesz wykorzystać do przeszukiwania bazy kandydatów.

Nowoczesna strona Kariery

Poprzedni

Praca na projektach

Praca na projektach

CRM dla rekruterów

System do zarządzania rekrutacjami online jest niczym CRM dla rekruterów, dla których ważne jest opisanie rekrutacji różnymi kryteriami na potrzeby raportowania, umiejscowienie projektu w strukturze organizacyjnej i w czasie, czy stworzenie zespołu projektowego z określeniem ról poszczególnym uczestnikom. Sprawdź, w jak prosty i wygodny sposób HRlink pozwala tworzyć i prowadzić projekty rekrutacyjne oraz zarządzać zadaniami, tworząc listę „to-do” w ramach prowadzonych procesów.

Wygodne tworzenie rekrutacji z własnym szablonem etapów

Podczas tworzenia nowego projektu możesz między innymi określić, dla której lokalizacji i działu zamierza rekrutować oraz wybrać etapy rekrutacji. HRlink umożliwia tworzenie szablonów etapów i projektowanie własnego lejka rekrutacyjnego. Każdy etap jest traktowany jak podzbiór/folder kandydatów, pozwalający uporządkować selekcję pozyskanych aplikacji. Raz utworzony projekt może stanowić szablon, na podstawie którego wznowisz lub otworzysz nową rekrutację.

Baza kandydatów

Poprzedni

Zarządzanie kandydatami

Zarządzanie kandydatami

Wygodna selekcja aplikacji

Otrzymując aplikacje kandydatów istotne jest szybkie i łatwe przejrzenie plików CV oraz podjęcie decyzji odnośnie dalszego procesowania danej aplikacji. Korzystając z graficznego podglądu pliku CV, dostępnego od razu z poziomu listy kandydatów, możesz zapoznać się z pierwszym CV już po jednym kliknięciu po zalogowaniu się do HRlinka. Tuż nad poglądem znajdują się informacje z karty kandydata oraz przydatne funkcjonalności, jak np. nadanie statusu, ocena, etykiety, notatki, korespondencja czy planowanie zadań. Intuicyjnie zaprojektowany interfejs upraszcza i przyspiesza pracę na kandydatach.

Planowanie aktywności na kandydatach

Rozpatrując pozyskane kandydatury, podejmujesz decyzję odnośnie dalszych aktywnościach na danym kandydacie lub odrzuceniu go z procesu. Tworząc w HRlink listę „to-do” zaplanujesz kolejne kroki np. telefon do kandydata, spotkanie czy złożenie oferty z warunkami zatrudnienia i nie zapomnisz o żadnym zadaniu. Dodając zadanie względem danego kandydata (dla siebie lub dla innych uczestników projektów), możesz wpisać je w swoim terminarzu na lokalnym komputerze (np. w Outlook’u).

Praca na projektach

Poprzedni

Współpraca z zespołem

Współpraca z zespołem

Udostępnianie kandydatów lub całych rekrutacji

Prowadząc projekt rekrutacyjny możesz potrzebować zaangażować do oceny kardę kierowniczą lub dodatkowego specjalistę, w celu wsparcia przy ocenia danej aplikacji. Dostępne w HRlink różne role użytkowników, pozwalają na udostępnienia całych, wybranych rekrutacji (Menedżer widzi wszystkie aplikacje na wszystkich etapach) lub wybranych kandydatów na etapie Udostępnieni (Menedżer widzi tylko aplikacje na etapie Udostępnieni).

Rejestrowanie zakresu przetwarzania

W obu przypadkach udostępnienia aplikacji w aplikacji HRlink dostęp do danych osobowych odbywa się poprzez imienne uwierzytelnienie osoby, której udostępniamy kandydatów, a wykonane przez nią zmiany na danych osobowych są rejestrowane w zakresie przetwarzania i widoczne na karcie kandydata oraz mogą być uwzględniane przy raportowaniu aktywności Menedżerów np. ilość rozpatrzonych aplikacji itp. Na etapie wdrożenia aplikacji HRlink możesz określić, do jakiego zakresu danych na karcie kandydata oraz funkcjonalności mają mieć dostęp osoby oceniające udostępniane aplikacje.

Lokalizacje i rozdzielanie aplikacji

W przypadku firm z rozporoszoną strukturą, ważne jest odzwierciedlenie struktury organizacyjnej, w tym podziału na lokalizacje czy oddziały. W oparciu o strukturę organizacyjną Twojej firmy, HRlink umożliwi współpracę zespołów w ramach np. rekrutacji masowych czy w ramach rekrutacji na to samo stanowisko, w wielu różnych regionach, z funkcjonalnością automatycznego rozdzielania aplikacji między różne lokalizacje.

Zarządzanie kandydatami

Poprzedni

Korespondencja email/SMS

Korespondencja email/SMS

Szablony wiadomości email i wysyłanie SMSów

Szybka i sprawna komunikacja z kandydatami może znacząco wpłynąć na efekt realizowanego procesu rekrutacyjnego. Przygotuj i korzystaj z własnych szablonów wiadomości email lub wysyłaj SMSy bezpośrednio z aplikacji HRlink. Wszystkie wysłane wiadomości zapisują się na karcie kandydata i tworzą archiwum korespondencji.

Wysyłanie i odbieranie wiadomości email w jednym miejscu

HRlink umożliwia nie tylko wysyłanie, ale również i odbieranie wiadomości email. Dzięki systemowi zarządzającym przepływem wiadomości email masz pewność, że wysyłane wiadomości docierają do odbiorcy, a cała korespondencja zapisuje się na karcie kandydata. HRlink informuje Cię o otrzymanych wiadomościach i umożliwia zapoznanie z ich treścią, w dowolnym momencie pracy w narzędziu.

Współpraca z zespołem

Poprzedni

Automatyczne wiadomości email

Automatyczne wiadomości email

Skonfiguruj własne zasady automatycznych wiadomości

W tracie realizacji projektu rekrutacyjnego możesz określić sytuacje, w których aplikacja automatycznie wyśle wiadomość email do kandydata lub wielu kandydatów, zgodnie z wcześniej przygotowanym szablonem wiadomości. Są to takie sytuacje, jak np. potwierdzenie po zaaplikowaniu, odrzucenie kandydata, zmiana etapu w rekrutacji, zakończenie rekrutacji lub zaproszenie na spotkanie. W HRlink możesz zarówno zaplanować proces automatycznej komunikacji z kandydatami, jak i podpiąć własne szablony tekstowe automatycznie generowanych wiadomości.

Korespondencja email/SMS

Poprzedni

Szeroki wybór raportów

Szeroki wybór raportów

Przepływ kandydatów w rekrutacji

Nie ilość, ale jakość pozyskanych kandydatów ma największe znaczenie, dlatego istotne jest monitorowanie ilu kandydatów z danego źródła aplikacji dotarło do poszczególnych etapów rekrutacji

Monitorowanie skuteczność źródeł aplikacji

Posiadając dane dotyczące ilości opublikowanych ogłoszeń i ich kosztu, liczby otrzymanych CV oraz informacji o miejscach, w których zostało opublikowane ogłoszenie w ramach danego projektu rekrutacyjnego, możesz zweryfikować skuteczność i jakość wszystkich dotychczasowych źródeł kandydatów oraz skoncentrować się na korzystaniu z tych najbardziej efektywnych.

Automatyczne wiadomości email

Poprzedni

Własne raporty

Własne raporty

Indywidualnie przygotowane raporty

Coraz więcej firm oczekuje możliwości implementacji własnych raportów, zgodnych z indywidualnymi standardami i potrzebami. Dostarcz nam wzory własnych raportów i opisz logikę ich zastosowania. Zespół HRlink zaprojektuje dla Ciebie metody rejestracji danych oraz przygotuje mechanizmy generujące raporty, w tym z możliwością cyklicznego dostarczania gotowych raportów na wskazany adres email.

Szeroki wybór raportów

Poprzedni

Zgodność z obowiązującymi przepisami

Zgodność z obowiązującymi przepisami

Zarządzanie klauzulami i zgodami kandydatów

Kandydaci aplikując powinni wyrazić zgodę, dla danego administratora danych osobowych, na przetwarzanie jego danych osobowych minimum w zakresie rekrutacji, na którą aplikował. Oczywiście Pracodawcy mogą stosować również dodatkowe klauzule, np. zgodę na przetwarzanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zarządzaj w HRlinku swoim zbiorem klauzul oraz decyduj, które z klauzul są obligatoryjne, a które dobrowolne.

Ustawa o ochronie danych osobowych

Wdrażając system do zarządzania rekrutacją online, powierzasz dostawcy narzędzia gromadzony przez Twoją firmę zbiór danych osobowych kandydatów. Nawiązując współpracę z HRlink zawrzesz umowę powierzenia danych osobowych, w której uregulowane są wszystkie zasady, prawa i obowiązki wynikające z powierzenia danych. Powierzenie następuje wyłącznie w zakresie niezbędnym do świadczenia usługi aplikacji HRlink oraz wyłącznie na czas współpracy. HRlink zobowiązuje się do spełniania wymogów wynikających z obowiązujących przepisów prawa przez cały okres współpracy oraz ponosi odpowiedzialność w tym zakresie. Po zakończeniu współpracy otrzymasz zrzut zgromadzonego zbioru danych osobowych. Przez cały czas wyłącznym właścicielem i administratorem zbioru jest Twoja firma.

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Ochrona i bezpieczeństwo danych osobowych to dla nas jeden z największych priorytetów. Aplikacja HRlink zapewnia bardzo wysoki poziom zabezpieczeń, potwierdzony w niejednym audycie, przeprowadzonym przez naszych Klientów. Z aplikacji HRlink korzystają między innymi instytucje finansowe, największe agencje rekrutacyjne i podmioty notowane na GPW.

Stosujemy wielopoziomowe zabezpieczenia, w tym szyfrowane połączenia z certyfikatem SSL, replikację serwerów i baz danych oraz cykliczny backup. Twoje dane znajdują się w Polsce w profesjonalnym centrum danych.

Własne raporty

Poprzedni

Indywidualne wdrożenie i customizacja

Indywidualne wdrożenie i customizacja

Personalizacja i customizacja pod indywidualne potrzeby

Aplikacja HRlink posiada modułową strukturę oraz szeroką bazę funkcjonalności. Personalizacja i dostosowanie wybranych funkcji nie musi wymagać pracy programistów i przygotowywania indywidualnych rozwiązań. Znając potrzeby Twojej firmy zaproponujemy możliwe rozwiązania. Aplikacja nie narzuca sposobu korzystania z poszczególnych funkcji, użytkownicy mogą wykorzystać możliwości systemu HRlink w dowolny dla siebie sposób, pod kątem oczekiwanych efektów.

Jeżeli to nie wystarczy, możemy przygotować specyfikację projektu indywidualnego wdrożenia i customizacji, w ramach której „uszyjemy narzędzie ma miarę Twoich potrzeb”. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z korzystania z innych narzędzi oraz oczekiwaniami i sprawdź, co wspólnie możemy zrobić.

Zgodność z obowiązującymi przepisami

Poprzedni

API HRlink.pl

API HRlink.pl

Integracja z systemami i narzędziami Klienta

Przygotowaliśmy rozbudowane API pozwalające na różnego typu integracje z systemami i narzędziami, np. platformy testów online, bramki SMS, serwisy ogłoszeniowe, systemy typu extranet i serwisy www czy inne wewnętrzne systemy klientów (np. system kadrowy, CRM). W ramach indywidualnych wdrożeń rozbudowujemy i dostosowujemy posiadane API, w celu umożliwienia komunikacji i wymiany danych zgodnie z potrzebami klienta.

Indywidualne wdrożenie i customizacja

Poprzedni

Multiposting ogłoszeń rekrutacyjnych

Testuj aplikację HRlink przez 14 dni za darmo!

Oszczędzaj czas dzięki automatycznej publikacji ofert pracy, przyspiesz rekrutację i ogranicz koszty rekrutując z HRlink.

TESTUJ ZA DARMO

Online Technologies HR Sp. z o.o.
al. Wojska Polskiego 8, 70-471 Szczecin

NIP 8513164774, REGON 321264590, KRS 0000431372

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje pytania
+48 664 739 200 / kontakt@hrlink.pl

Drogi Użytkowniku

Chcemy, aby korzystanie z naszego Serwisu było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne w serwisie treści do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez Online Technologies HR Sp. z o.o. (administratora) danych osobowych w celach marketingowych oraz analitycznych i statystycznych. Przez dalsze korzystanie, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, z naszego Serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie w swojej przeglądarce oraz uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach w naszej Polityce Prywatności.