Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami – czekamy na wiadomość od Ciebie!

Przez uzupełnienie formularza wybranymi przez Ciebie danymi kontaktowymi, wyrażasz zgodę/zgody na otrzymywanie na podane dane kontaktowe treści marketingowych dotyczących usług HRlink Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie (HRlink),w następujący sposób:
jeśli wpisałeś/aś adres e-mail - za pośrednictwem komunikacji elektronicznej,
jeśli wpisałeś/aś numer telefonu - podczas połączeń głosowych.


Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można odwołać przez wysłanie wiadomości e-mail na adres iodo@hrlink.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HRlink Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, adres Al. Wojska Polskiego 8 (70-471 Szczecin) (dalej: Administrator). Twoje dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu: kierowania treści marketingowych wybranym kanałem komunikacji, w celach statystycznych i analitycznych Administratora. Uzupełnienie danych w polach formularza oznaczonych jako nieobowiązkowe do wypełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Administratora. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w akapicie powyżej. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres kontakt@hrlink.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności i Polityce Transparentności.

Dziękujemy za przesłaną wiadomość

Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe!

 • E-mail

  Możesz napisać do nas na: kontakt@hrlink.pl lub skorzystać z formularza poniżej

  Przejdź do formularza
 • Telefon

  Dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

  +48 533 340 201
 • Socialmedia

  Skontaktuj się z nami za pośrednictwem:

 • Szczecin

  al. Wojska Polskiego 8,
  70-471 Szczecin

  NIP 8513164774, REGON 321264590, KRS 0000431372

 • Warszawa

  Czerska 8/10,
  00-732 Warszawa

 • hrlink-krakow

  Kraków

  Cystersów 9,
  31-553 Kraków

Chcesz poznać nasz system?
Odezwij się do nas! :)