HRlink Blog

Webinar: skuteczne ogłoszenie o pracę

Jak stworzyć ogłoszenie o pracę, które przyciągnie kandydatów, jakich chcemy znaleźć? O czym pamiętać, a o czym zapomnieć konstruując dobre ogłoszenie? Na te i wiele innych pytań odpowiemy już we wtorek 15 czerwca o godz. 11:00 na webinarze na który zapraszamy wspólnie z Indeed

  • Czy ogłoszenie musi być dopasowane do stanowiska, na jakie rekrutujemy?
  • Jak stworzyć chwytliwy opis, który zachęci kandydatów do wysłania CV?
  • W jaki sposób ogłoszenie może poprawić spływ kandydatów?

To tylko niektóre z pytań, na jakie poszukamy odpowiedzi już we wtorek 15 czerwca o godz. 11:00. Gośćmi Aliny Michałek z HRlink i Goldenline będą Agnieszka Maj-Pelczar z Indeed oraz Adam Piwek z HRlink i Goldenline.

– Zdarzyła Wam się sytuacja trudna do wyjaśnienia, kiedy to po publikacji ogłoszenia o pracę z super pensją i warunkami pracy, ilość otrzymanych CV była mizerna? Niestety jest to wciąż powtarzające się zjawisko. Podczas webinaru porozmawiamy o tym, w jaki sposób skonstruować chwytliwe ogłoszenie o pracę, by przyciągnąć uwagę kandydatów, których szukacie – mówi Agnieszka Maj-Pelczar.

Poznaj ekspertów webinaru o skutecznym ogłoszeniu o pracę

  • Agnieszka Maj-Pelczar – Account Executive Indeed & Glassdoor. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie we wdrożeniach usług online oraz w budowaniu relacji z klientami m.in. z branży IT, e-commerce oraz HR. W Indeed od ponad 2,5 roku wspiera firmy w tworzeniu efektywnych kampanii rekrutacyjnych oraz w budowaniu wizerunku Marki Pracodawcy. Absolwentka studiów zarządzania finansami oraz coachingu na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
  • Adam Piwek – ekspert zajmujący się doświadczeniami kandydatów i marką pracodawcy w środowisku digital. Od ponad 15 lat wspiera firmy m.in. w skutecznej komunikacji rekrutacyjnej. W HRlink i Goldenline odpowiada za tworzenie dopasowanej komunikacji spełniającej oczekiwania odbiorców. Trener biznesu i wykładowca-praktyk. Opiekuje się także Centrum Kariery Goldenline.

Szukasz inspiracji związanych z rekrutacją? Pomoże Ci w tym raport Idealna Rekrutacja, w którym znajdziesz także artykuł ekspertki Indeed goszczącej podczas naszego webinaru.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo