Polecane wydarzenia HR 2020

  |   Wydarzenia

Kasia Tang zapytała ostatnio na swoim blogu “Czy warto chodzić na wydarzenia HR?”. Jako najważniejsze korzyści wymieniła: dostęp do ekspertów, networking i budowanie relacji oraz inspiracje. Wszystko zależy od tego, czego szukacie na konferencjach i jest cel waszego uczestnictwa. Szukacie konferencji HR, które spełnią wasze oczekiwania? Zobaczcie nasze rekomendacje dotyczące najbliższych wydarzeń HR.

Więcej »

Webinar “Polecenia Pracownicze, czyli kiedy każdy pracownik staje się rekruterem” (27.02.2020)

Polecenia Pracownicze to jedna z najskuteczniejszych metod budowania bazy kandydatów i realizowania procesów rekrutacyjnych. Dlaczego warto wdrożyć je również w Twojej organizacji? Dlaczego warto ten proces uprościć, za pomocą odpowiednio skonfigurowanego narzędzia? Tego dowiesz się podczas naszego najbliższego webinaru. 

Więcej »

Nowość w HRlink – Moduł Poleceń Pracowniczych

  |   Funkcje systemu HRlink, Nowości HRlink

“Polecenia pracownicze to najlepsze źródło jakościowych rekrutacji” – wskazał LinkedIn w raporcie „Global Recruiting Trends 2017”. 48% pracodawców uznało rekomendacje pracowników za efektywne źródło pozyskiwania Kandydatów. Wyniki LinkedIn potwierdzili także rekruterzy w raporcie amerykańskiej platformy rekrutacyjnej Jobvite. W ankiecie „Recruiter Nation Survey” wskazali, że najbardziej efektywnym sposobem pozyskiwania wartościowych kandydatów do pracy są polecenia (tak wynika z deklaracji 78% ankietowanych).  

Więcej »

WEBINAR “U mnie działa-jak pokonać problemy w relacjach HR-IT, podczas procesu rekrutacji” 30.01.2020

  |   Poradnik rekrutera, Webinary

Proces rekrutacji pracownika jest istotny dla obu zaangażowanych stron. Po pierwsze firma potrzebuje zdobyć fachowca, który szybko wdroży się w nowe obowiązki i zacznie przynosić firmie korzyści, po drugie pracownik wyrabia sobie zdanie o ewentualnym pracodawcy. Niestety na rynku rekrutacji w IT zostało przeprowadzonych wiele nieudanych procesów, które wpłynęły na ochłodzenie relacji na linii Kandydat IT-Rekruter.

Więcej »