HRlink Blog

Poradnik: Zdalny onboarding. Jak zrobić to dobrze?

Zdalny onboarding

Jak przeprowadzić efektywny zdalny onboarding? Dostarczenie sprzętu nowemu pracownikowi to nie wszystko – wdrożenie online powinniśmy zaplanować odpowiednio wcześniej. Jak? Dowiedz się z naszym poradnikiem: Zdalny onboarding. Jak zrobić to dobrze?

Wybór odpowiedniego kandydata do pracy i zaoferowanie mu współpracy to wstęp do onboardingu. Przeprowadzenie wdrożenia zdalnie wymaga szczegółowego zaplanowania i zaangażowania wielu osób tak, aby nowy pracownik mógł szybko zaaklimatyzować się w firmie i wkomponować do zespołu. Sprawdź, jak umożliwić przyjazne początki nowozatrudnionej osobie i pobierz nasz najnowszy poradnik: Zdalny onboarding. Jak zrobić to dobrze?

O czym przeczytasz w najnowszym poradniku?

  • O czym pamiętać planując zdalny onboarding?
  • Na co zwrócić uwagę podczas planowania wdrożenia online?
  • Kogo zaangażować do tego procesu?
  • Jak technologia pomaga w zdalnym onboardingu?

Zapisz się na newsletter HRlink
żeby otrzymać bezpłatny poradnik
„Zdalny onboarding. Jak zrobić to dobrze?”

ATS baza kandydatów Candidate Experience e-book employee experience employer branding feedback goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konferencja hr konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze poradnik hr praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny trendy hr webinar webinar hr wydarzenia

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.