HRlink Blog

HRlink połączył siły z eRecruiter

Z początkiem roku 2024 polski rynek technologii HR obiegła informacja o tym, że eRecruitment Solutions, znany dostawca systemu eRecruiter, dołącza do swojego portfolio spółkę HRlink. Ten krok ma na celu rozszerzenie oferty kupującego w zakresie rozwiązań SaaS (Software as a Service) dla procesów rekrutacji i onboardingu prcowników. 

eRecruiter, cieszący się uznaniem w Polsce od 2009 roku, stale poszerza swoje usługi, wprowadzając innowacje, takie jak platforma HR Marketplace, strona kariery PRO czy moduł preboardingu oraz funkcje oparte na sztucznej inteligencji. Te dodatki znacząco usprawniają procesy rekrutacyjne, czyniąc eRecruitera liderem wśród systemów zarządzania rekrutacjami. 

Zakup HRlink jest zgodny z długoterminową strategią eRecruitera, której celem jest zaspokajanie różnorodnych potrzeb technologicznych pracodawców. HRlink, obecny na rynku od 2012 roku, wyróżnia się bogatą ofertą narzędzi HR, od zarządzania rekrutacjami, po onboarding pracowników. Te kompetencje komplementują obecną ofertę eRecruitera, otwierając drzwi do obsługi szerszego grona klientów. 

Przez ostatnie lata ciężko pracowaliśmy nad budowaniem silnej marki i oferty, która odpowiada na potrzeby dynamicznego rynku HR. Jako założyciel i CEO HRlink, jestem podekscytowany możliwością dołączenia do rodziny eRecruiter i Grupy Pracuj.  

Jestem przekonany, że połączenie naszego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy z zasobami i ekspertyzą eRecruiter pozwoli na stworzenie jeszcze bardziej kompleksowych i efektywnych rozwiązań dla naszych klientów. Naszym priorytetem pozostaje utrzymanie najwyższej jakości usług i dbałość o zadowolenie klientów, które zawsze były fundamentem działalności HRlink. Wierzymy, że ta akwizycja otworzy nowe możliwości dla obu firm i pozwoli nam wspólnie kształtować przyszłość technologii HR. Jesteśmy podekscytowani wspólną podróżą, która przed nami i nie możemy się doczekać efektów tej synergii. – Arkadiusz Kuchto, CEO w HRlink 

Z perspektywy Grupy Pracuj, akwizycja ta stanowi kolejny krok w budowaniu kompleksowego ekosystemu technologii HR, który już teraz obejmuje renomowane serwisy rekrutacyjne oraz systemy SaaS. Połączenie sił z HRlink umożliwi wymianę doświadczeń i know-how, co przyczyni się do dalszego rozwoju oferty eRecruitera. 

Adam Wielebski, Dyrektor Zarządzający eRecruitment Solutions, podkreśla, że połączenie sił HRlink z eRecruiterem pozwoli na poszerzenie i wzmocnienie oferty firmy, mając na uwadze ciągłe dostarczanie klientom najwyższej jakości narzędzi HR. Wielebski wyraża przekonanie, że połączenie potencjału obu firm zaowocuje dalszym wzrostem satysfakcji klientów i rozwojem obu marek. 

eRecruiter, z ponad dwoma tysiącami firm korzystającymi z jego systemu, udowadnia, że jest liderem w dziedzinie technologii HR w Polsce. Narzędzie to zapewnia kompleksowe wsparcie w każdym etapie rekrutacji, od publikacji ogłoszeń, po wdrożenie nowego pracownika, pomagając rekruterom zoptymalizować ich codzienne zadania i budować silny wizerunek pracodawcy. 

Podsumowując, akwizycja HRlink przez eRecruitera to strategiczny ruch, który wzmacnia pozycję obu firm na rynku i otwiera nowe możliwości dla klientów poszukujących zaawansowanych rozwiązań technologicznych w rekrutacji. Ta synergia umożliwi nadążanie za dynamicznie zmieniającymi się potrzebami rynku pracy i zapewnienie najlepszych narzędzi dla rozwoju ich organizacji. 

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.