HRlink Blog

E-book People Innovation jest już dostępny

pobierz e-book people innovation

Druga edycja prestiżowego konkursu People Innovation za nami. Zwieńczeniem opisującym cały projekt jest e-book, który zainteresuje wszystkich tych, którzy pragną wprowadzać dobre praktyki HR w swoich organizacjach

Premiera e-booka People Innovation

28 listopada odbyła się premiera e-booka People Innovation. To obowiązkowa pozycja dla tych, którzy chcą ulepszyć działania HR-owe i employer brandingowe w swojej firmie. Jak to zrobić? Warto brać przykład od najlepszych i inspirować się działaniami, które odniosły sukces i dały wiele dobrego organizacjom.

20 najlepszych projektów HR w jednym miejscu? Pobierz e-booka People Innovation i zainspiruj się nagrodzonymi pomysłami!

E-book People Innovation

E-book People Innovation to skrupulatny opis 20 najlepszych projektów HR w Polsce. Laureaci drugiej edycji konkursu doskonale wiedzą, jakie działania podjąć, by uzyskać zamierzony efekt. Oprócz opisu nagrodzonych projektów w e-booku znajdziesz wypowiedzi i artykuły sponsorów i współorganizatorów tego wydarzenia. Opisano tam również plany na następną edycję People Innovation.

E-book z najlepszymi projektami HR w Polsce

Działania HR-owe i employer brandingowe mogą obejmować szereg aspektów i przybierać różne formy. Dzięki People Innovation wiemy, w jakim kierunku pójść, by odnieść sukces. Oczywiście innowacyjne myślenie jest tutaj kluczowe. Masz pomysł na lepsze funkcjonowanie swojej firmy?

Wychodzenie poza utarte schematy jest najbardziej cenione! Kto wie? Może w następnej edycji konkursu to właśnie twój projekt okaże się numerem 1!

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.