HRlink Blog

31.05. webinar o cyklu życia kandydata

Rekrutacja. I co dalej? Jeśli nasz kandydat wyraził zgodę na udział w dalszych rekrutacjach – to może być dopiero początek wspólnej przygody. Jak dbać o cykl życia kandydata? Porozmawiamy podczas webinaru HRlink i Goldenline już we wtorek 31 maja o godz. 11

  • Jak budować candidate experience?
  • Czy każdy kontakt rekrutera musi oznaczać ofertę pracy?
  • Na co zwracać uwagę budując bazę własną kandydatów?

To tylko niektóre z pytań, na jakie poszukamy odpowiedzi podczas webinaru w ostatni wtorek maja 2022 r. Spotkanie praktyków będzie okazją do tego, aby zastanowić się nie tylko nad kwestiami candidate experience, lecz także budowania marki pracodawcy wśród byłych i aktualnych kandydatów.

Poznaj ekspertów webinaru o cyklu życia kandydata

Gościniami Adama Piwka z HRlink i Goldeline podczas wydarzenia online we wtorek 31 maja o godz. 11:00 będą:

  • Joanna Korpowska – ekspert w obszarze realizacji i optymalizacji procesów rekrutacyjnych na stanowiska wysoko wyspecjalizowane, od 7 lat związana z branżą HR, od 2021 roku z firmą medyczną Demant, zajmującą się produkcją aparatów słuchowych, dystrybuowanych na całym świecie. Z pasją i zaangażowaniem podchodzi do candidate i employee experience, nieustannie szukając nowych dróg do odnajdywania talentów i podwyższania satysfakcji i motywacji pracowników
  • Katarzyna Gołek – Team Leader Engineering & Life Science w Manpower. Odpowiedzialna za zarządzanie rekrutacjami w obszarze inżynierii (stanowiska wyższego i średniego szczebla) oraz badań i rozwoju (sektor medyczny, laboratoryjny, farmaceutyczny). Z Manpower związana od blisko 12 lat. Posiada czternastoletnie doświadczenie w branży human resources, zarówno w strukturach wewnętrznych (dział personalny w firmie produkcyjnej) jak i w zewnętrznych (obecna firma). Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Dyplomowany psycholog o specjalnościach: biznesowej oraz trenerskiej.

Wydarzenie jest bezpłatne. Każdy zapisany otrzyma na około tydzień po spotkaniu online zapis spotkania w formie VoD. Webinar potrwa około godziny. Nie zabrkanie na nim oczywiście okazji do podzielenia się własnymi poglądami, opiniami czy zadania pytań ekspertom. Dołącz już teraz!

Do zobaczenia!

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„People Trends 2026”

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo