HRlink Blog

Zapraszamy na Business Practice Camp – konferencję praktyków HR

Zapraszamy na Business Practice Camp, konferencję, która odbędzie się w ramach NCDC Business Race-Bieg Sztafet Firmowych. 

Wraz z zaproszonymi gośćmi pokażemy, jak połączyć uczestnictwo w wydarzeniach sportowych z potrzebami biznesowymi. Udowodnimy, że udział pracowników w spotkaniach sportowych/charytatywnych przynosi wiele korzyści dla budowania lepszych relacji w zespołach, efektywniejszych procesów rekrutacyjnych i ogólnego wizerunku firmy. 

Zarejestruj się ⇒ TUTAJ

Kiedy i gdzie? 

Spotykamy się 4 czerwca 2019 o godzinie 9.30 w siedzibie Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, ul. Żołnierska 53 w Szczecinie. 

O czym? 

Pokażemy, jak połączyć uczestnictwo w wydarzeniach sportowych z potrzebami biznesowymi. Udowodnimy, że udział pracowników w spotkaniach sportowych/charytatywnych itp., może przełożyć się na: 

  • wizerunek firmy,
  • silną markę osobistą,
  • skuteczność w rekrutacji nowych osób,
  • zaangażowanie i identyfikację obecnych pracowników,
  • efektywną pracę zespołową i osiąganie wspólnych celów,
  • autentyczność i dzielenie wspólnych wartości w firmie.

To wszystko na Business Practice Camp! Zaangażujemy Was do dyskusji, przedstawimy ciekawe case study i zainspirujemy w kierunku wykorzystania działań „niebiznesowych” w biznesie. 

Zarejestruj się ⇒ TUTAJ

Kto? 

Katarzyna Borowicz www.kmborowicz.com
Trenerka rekrutacji, social media i wyszukiwania kandydatów w sieci, autorka dwujęzycznego bloga poświęconego rekrutacji www.kmborowicz.com oraz założycielka Poland Sourcing Community. 

Paweł Finkelman NCDC S.A. 
Założyciel NCDC S.A., firmy, która miła być odzwierciedleniem jego wizji i pasji do tworzenia prostych rozwiązań.  

Anna Franecka Sąd Okręgowy w Szczecinie
Mediator stały przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie w sprawach pracowniczych, gospodarczych, rodzinnych, cywilnych, oraz administracyjnych. 

Alina Michałek HRlink.pl 
Od ponad 12 lat związana z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi. Specjalizuje się w obszarze rekrutacji. Szkoli z zakresu projektowania procesów rekrutacji w firmach, candidate experience, marketingu rekrutacyjnego. 


Aneta Zelek
 Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
Ekonomista, wykładowca akademicki z ponad 30-letnim stażem, trener, konsultant. Specjalistka ekonomii menedżerskiej i zarządzania strategicznego. Profesor i rektor Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. 

Zarejestruj się ⇒ TUTAJ

* NCDC BUsiness Race Bieg sztafet firmowych odbędzie się 08 czerwca 2019. W biegu mogą wziąć udział pracownicy oraz właściciele firm. Sztafeta składa się z 4 osób, a każda z nich będzie miała do pokonania dystans 4 km. 
Dzięki NCDC Business Race startujące firmy odkrywają w bieganiu sposób na integrację pracowników oraz budowanie swojego wizerunku jako firmy dbającej o zdrowie i kondycję pracowników. 

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo