HRlink Blog

E-book: Partnerskie Candidate & Employee Experience

E-book: partnerskie Candidate & Employee Experience

Dbanie o pozytywne doświadczenia kandydatów i pracowników gwarantuje lepszy wizerunek pracodawcy. Jakie działania podjąć, by realizować partnerskie Candidate & Employee Experience? E-book prosto od ekspertów z HRlink i Goldenline na pewno Ci w tym pomoże

Tym razem nasi eksperci skupili się na stworzeniu przepisu na budowanie pozytywnego doświadczenia wśród kandydatów i pracowników. Jakich wskazówek udzielili? Co warto, a czego nie warto w tworzeniu Candidate i Employee Experience? Sprawdź w darmowym e-booku.

Dlaczego warto dbać o Candidate i Employee Experience?

Dzisiejszy rynek pracy wymaga od pracodawców złożonych zadań. Budowanie doświadczeń kandydatów gwarantuje nie tylko lepszy wizerunek danej organizacji, ale również zachęca do wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach. Jeżeli kandydat został dobrze potraktowany i profesjonalnie zrekrutowany, zapewne będzie miło wspominał poświęcony czas i być może zdecyduje się na udział w kolejnych procesach.

Podobnie jest z pracownikami. Dbając o ich komfort w miejscu pracy i starając się sprostać oczekiwaniom zatrudnionych osób, możemy zakładać, że będą chcieli zostać w danej organizacji na dłużej i budować swoją karierę zawodową właśnie tutaj.

Co znajdziesz w e-booku?

Chcesz stworzyć organizację, w której przyjemnie pracować? Zadbaj o pozytywne doświadczenia przyszłych, obecnych oraz byłych pracowników. Jak zacząć przygodę z Candidate i Employee Experience? Skorzystaj ze skutecznych porad prosto od ekspertów i pobierz bezpłatnie e-booka. Jakich tematów tym razem podjęli się eksperci?

  • Świetny wizerunek rekrutera w 7 krokach
  • Jak wygrywać na rynku pracy?
  • ABC partnerskiego feedbacku, czyli informacja zwrotna z klasą
  • Jak dbać o Customer Experience?
  • Przepis na udany Candidate & Employee Experience
  • Jak pożegnać się z pracownikiem?

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do e-booka

„Partnerskie Candidate & Employee Experience”

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.