HRlink Blog

Nie przegap konferencji EB Show

EB Show 2022

Zainspiruj się employer brandingowo już 24-25 listopada podczas konferencji EB Show organizowanej przez HRM Institute. Zapisz się już dziś i skorzystaj ze zniżki na bilety -10%

EB Show to dwudniowa konferencja online w tematyce employer brandingowej. W programie znajdziemy m.in.: trendy i analizy, strategię EB czy kryzysy i skuteczne kampanie rekrutacyjne.

Podczas wydarzenia wystąpi nie 14, a aż 16 ekspertów, którzy przedstawią swoje prelekcje pełne wiedzy, inspiracji i dobrych praktyk przydatnych w codziennych wyzwaniach EB-owców.

Od 20 lat uważam, że #markamaznaczenie i pracodawcy powinni chcieć pokazać atuty swojej marki, które będą atrakcyjne dla kandydatów i dla zatrudnionych już pracowników. Czy oznacza to, że tylko korporacje i wielkie organizacje wygrywają w walce o kandydatów? Niekoniecznie… to zależy… Niektórzy kandydaci wybierają znane, duże brandy, inni wolą NGO i administrację publiczną, jeszcze inni start-upy, mniejsze i/lub polskie firmy. Każdy pracodawca ma swoją szansę. Na polskim rynku działa wiele agencji, obsługujących pracodawców z (pewnie) każdej branży i każdego zakątka naszego kraju. Te agencje od lat gromadzą wiedzę i doświadczenia współpracy ze swoimi klientami na różnych rynkach. Bardzo się cieszę, że nasi goście zdecydowali się podzielić swoją wiedzą po raz kolejny na scenie EB Show! – mówi Anna Macnar, ekspertka EB w HRM Institute.

Weź udział w EB Show a zyskasz m.in.: wiedzę od ekspertów, dostęp do trendów czy analiz, 3 miesięczny dostęp do materiałów z konferencji czy szansę na poszerzenie swojego networkingu o cenne kontakty.

Kod rabatowy od Goldenline

Weź udział w EB Show! Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny 10% kod rabatowy: GLEBSWykorzystaj go podczas rejestracji i ciesz się tańszym biletem.

Organizatorem wydarzenia jest HRM Institute, a konferencję poprowadzi Anna Macnar – ekspertka w obszarze EB. HRlink i Goldenline są patronami EB Show 2022.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.