HRlink Blog

Letnia Akademia Rekrutacji 2022: Trendy w rekrutacji – Reedycja

Za nami I spotkanie w ramach Letniej Akademii Rekrutacji HRlink i Goldenline. Podczas webinaru wspólnie z ekspertem Adamem Piwkiem porozmawialiśmy o trendach, które wpływają na nasze procesy. Obejrzyj VoD

Letnia Akademia Rekrutacji 2022 to edukacyjny projekt HRlink i Goldenline dla wszystkich, którzy chcą rekrutować skuteczniej. To okazja do ustrukturyzowania wiedzy oraz zdobycia nowych insightów do codziennej pracy. Gospodarzem LAR 2022 był Adam Piwek, ekspert HR i EB.

Pamiętaj, że oglądając nagrania ze wszystkich 4 spotkań Letniej Akademii Rekrutacji 2022 w ramach reedycji, możesz uczestniczyć w ponownej certyfikacji.

Nasze pierwsze spotkania na temat trendów w rekrutacji to możliwość spojrzenia na różne wyzwania rynku pracy. Skupimy się nie tylko na perspektywie kandydata ale także różnych czynnikach i rozwiązaniach wpływających na czas, efektywność czy zainteresowanie procesami rekrutacyjnymi. W ramach spotkaniach oczywiście nie zabraknie także części Q&A – mówi Adam Piwek, ekspert rekrutacji i EB z HRlink & Goldenline.

Zapisz się na newsletter HRlink

i uzyskaj dostęp do nagrania z I części

Letniej Akademii Rekrutacji

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„Digital HR”

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.