HRlink Blog

Letnia Akademia Rekrutacji 2022: Trendy w rekrutacji

Za nami I spotkanie w ramach Letniej Akademii Rekrutacji HRlink i Goldenline. Podczas webinaru wspólnie z ekspertem Adamem Piwkiem porozmawialiśmy o trendach, które wpływają na nasze procesy. Obejrzyj VoD

Letnia Akademia Rekrutacji 2022 to edukacyjny projekt HRlink i Goldenline dla wszystkich, którzy chcą rekrutować skuteczniej. To okazja do ustrukturyzowania wiedzy oraz zdobycia nowych insightów do codziennej pracy. Ekspertem tegorocznej akademii jest Adam Piwek, którego spotkaliście podczas wiosennych webinarów HRlink.

Pamiętaj, że biorąc udział we wszystkich wydarzeniach Letniej Akademii Rekrutacji 2022 możesz uczestniczyć w certyfikacji.

Nasze pierwsze spotkania na temat trendów w rekrutacji to możliwość spojrzenia na różne wyzwania rynku pracy. Skupimy się nie tylko na perspektywie kandydata ale także różnych czynnikach i rozwiązaniach wpływających na czas, efektywność czy zainteresowanie procesami rekrutacyjnymi. W ramach spotkaniach oczywiście nie zabraknie także części Q&A – mówi Adam Piwek, ekspert rekrutacji i EB z HRlink & Goldenline.

Zapisz się na newsletter HRlink

i uzyskaj dostęp do nagrania z I części

Letniej Akademii Rekrutacji

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„Digital HR”

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.