HRlink Blog

Nadchodzi konferencja: „Kompetencje XXI wieku – rola kompetencji w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi”

konferencja: „Kompetencje XXI wieku – rola kompetencji w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi”

Wydarzenie organizowane przez Competence Game to doskonała okazja do poszerzenia swoich kompetencji zawodowych. Jak skutecznie przeprowadzić rekrutację i co pomaga w odkrywaniu talentów? Spotkanie ze specjalistami z branży HR pomoże w odpowiedzi na te kluczowe z punktu widzenia rekrutera pytania.

Konferencja organizowana przez Competence Game

Współczesny świat rekrutacji stawia przed pracownikami HR wiele wyzwań, którym trzeba sprostać, aby prawidłowo przeprowadzić ten złożony proces. Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie dla branży HR. 18 listopada 2021 roku odbędzie się konferencja zorganizowana przez Competence Game. Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać skuteczna rekrutacja? Znalezienie odpowiedniego kandydata na dane stanowisko wymaga odpowiednich kompetencji. Weź udział w konferencji i rozwijaj się zawodowo.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie HR? Zarejestruj się na stronie https://experiencecorner.com/pl_PL/i/Kompetencje-XXI-wieku-rola-kompetencji-w-rekrutacji-i-ZZL/63 i weź udział w wydarzeniu.

Jakie tematy zostaną poruszone na spotkaniu z ekspertami z branży rekrutacyjnej? Plan konferencji „Kompetencje XXI wieku – rola kompetencji w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi” jest następujący:

 • Wprowadzenie – cyfryzacja w HR. Niższe koszty, wyższa jakość
 • Publikacja raportu z badania – „Kompetencje zawodowe okiem pracowników HR”
 • Dyskusja panelowa – “Kompetencje XXI wieku – rola kompetencji w rekrutacji i zarządzaniu zasobami ludzkimi”
  Prelegenci:
  1. dr Monika Sońta – Akademia Leona Koźmińskiego
  2. Olga Kożuchowska – Dyrektorka Biura Karier Uniwersytetu SWPS
  3. Karol Wolski – konsultant HR, założyciel HRM Academy
 • Premiera gry ClusterMind na żywo – prezentacja rozgrywki
 • Przegląd raportu – wyniki gry

Premiera gry kompetencyjnej ClusterMind podczas konferencji

Konferencja zorganizowana przez Competence Game to nie tylko możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, ale również premiera gry kompetencyjnej ClusterMind.

premiera gry ClusterMind

Internetowe gry kompetencyjne to rekrutacyjny trend dekady. Na czym polega ta rozgrywka online? Gra została stworzona przez zespół ekspertów i może być wykorzystywana w procesach HR. Pracownik lub kandydat do pracy bierze udział w interesującej rozgrywce, która jest jednocześnie doświadczeniem rekrutacyjnym. Rozwój poprzez zabawę? ClusterMind łączy przyjemne z pożytecznym!

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo