HRlink Blog

#OutsourcingExpo. HRlink kolejny raz na scenie głównej! Co „zjada” czas i pieniądze w rekrutacji?

blog hr

HRlink kolejny raz na scenie głównej! Co „zjada” czas i pieniądze w rekrutacji?

Outsourcing Expo to biznesowe spotkanie polskich przedsiębiorców i kadry zarządzającej. 12 branż, 2000 przedsiębiorców, 18 prelegentów na dwóch scenach, Business Speed Dating i strefa networkingu. To wszystko już 27 września (czwartek) na PGE Narodowym.

Mamy przyjemność wystąpić na scenie głównej i wygłosić prelekcję ”Pozyskiwanie pracowników w MŚP – co „zjada” czas i pieniądze? jak to zmienić?

Gdzie szukać szybkiej i prostej optymalizacji procesu rekrutacji? Na czym rekruterzy i osoby zatrudniające pracowników spędzają najwięcej czasu i jak to łatwo zredukować? Jak budować przewagę konkurencyjną w sektorze MŚP? Opierając się na danych i konkretnych rozwiązaniach odpowiem na to pytanie podczas konferencji.

Inspirujące wykłady i fachowa wiedza – to jest dzień rozwoju dla Twojej firmy.

Aby ułatwić poznawanie przedsiębiorców organizator wydarzenia stworzył Business Speed Dating. Dzięki dedykowanej aplikacji (dostępnej od 3 września na IOS i Android) będziecie mogli w prosty sposób umówić się na spotkanie z nami😊 Przy stoliku, twarzą w twarz poznamy się i zrobimy pierwszy krok do rozpoczęcia współpracy!

Czekamy na Was, do zobaczenia we wrześniu.

Bilety dostępne na Obraz usunięty przez nadawcę. ➡️ https://outsourcingexpo.pl/kup-bilet/

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo