HRlink Blog

Odkryj talenty z ogłoszeniem TalentPool

TalentPool

A gdyby tak zapraszać do rekrutacji tych, których doświadczenie i kwalifikacje pokrywają się z wymaganiami w ogłoszeniu… Z nowym rozwiązaniem HRlink i Goldenline to możliwe. Odkryj talenty i zatrudniaj tych, którzy pasują do określonego profilu kandydata 

Ogłoszenie z TalentPool to narzędzie, które w wygodny dla rekrutera sposób łączy ofertę pracy i potencjał wyszukiwarki Goldenline z ponad 3 000 000 kandydatów i kandydatek. Ma też pomóc w skróceniu czasu dotarcia do kandydatów.  

Jak usprawniamy rekrutację? 

Po dodaniu ogłoszenia na Goldenline, rekruter otrzyma propozycję maksymalnie 50 kandydatów, którzy najlepiej pasują do zamieszczonej oferty pracy. Przygotują ją algorytmy i sztuczna inteligencja stworzona na potrzeby tego dedykowanego rozwiązania HR. Żeby otrzymać maksymalnie dopasowanych kandydatów, warto dokładnie uzupełnić informacje o ofercie, takie jak:  

  • Miejscowość 
  • Branża 
  • Specjalizacja 
  • Wymagane umiejętności 
  • Stanowisko oraz alternatywne nazwy stanowiska (co zwiększy liczbę kandydatur).  

Kandydatury pojawią się w systemie w formie automatycznie wygenerowanych CV z profili Goldenline. Prezentacje kandydatów będą pozbawione danych osobowych oraz nazwy aktualnego pracodawcy. Korzystając z nowego rozwiązania HRlink i Goldenline, rekruter będzie mógł filtrować zaprezentowane CV. Wgląd do CV w TalentPool będzie ograniczony czasowo do okresu publikacji ogłoszenia. Na start będzie trzeba połączyć swoje konto w HRlink z profilem na Goldenline.  

Zaproś kandydatów, którzy Ci pasują 

W ramach zaproszenia kandydata w I kroku należy wysłać wiadomość do kandydata, która zawiera link ze zgodami na udział w rekrutacji. Po ich zatwierdzeniu, w HRlinku pojawi się CV ze wszystkimi informacjami – również tymi, które wcześniej były ukryte. W momencie akceptacji, kandydat zmieni swój status na aplikujący. Zaproszenie do udziału w rekrutacji można ponawiać.  

Chcesz skorzystać z nowości od HRlink i Goldenline w swojej rekrutacji? Jeśli korzystasz już z HRlink – skontaktuj się ze swoim opiekunem. Jeśli nie – umów się na kontakt z naszym doradcą Goldenline, który pomoże Ci poznać ogłoszenie z TalentPool. 

ATS baza kandydatów Candidate Experience e-book employee experience employer branding feedback goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konferencja hr konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze poradnik hr praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny trendy hr webinar webinar hr wydarzenia

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.