HRlink Blog

Webinar: Skuteczna komunikacja rekrutacyjna

Jak skutecznie komunikować się w trakcie rekrutacji? Na to kluczowe pytanie nie tylko z punktu candidate experience odpowiemy podczas webinaru HRlink i Goldenline. Czekamy już we wtorek 25 maja o godz. 11:00. Dołącz już dzisiaj do tego wydarzenia

  • Czy w komunikacji rekrutacyjnej musimy pamiętać tylko o kandydacie?
  • Jak zadbać o pozytywne candidate experience w trakcie procesu rekrutacyjnego?
  • Dlaczego z kandydatem warto budować relacje?

To tylko niektóre z pytań, na jakie postaramy się odpowiedzieć podczas webinaru dla skutecznych rekruterów i skutecznych rekruterek

Komunikacja w całym procesie rekrutacyjnym to często bardzo niedoceniany element całego procesu. Dostępność rekrutera, czy hiring managera oraz otwartość na pytania, jakie pojawiają się z kandydatów. To tylko jeden z istotnych elementów całego procesu. O czym pamiętać? O jakich praktykach powinniśmy zapomnieć? Na te i wiele innych zagadnień odpowiemy podczas naszego webinaru. Zapraszam na niego z moimi wyjątkowymi gośćmi już we wtorek 25 maja. Tradycyjnie o godz. 11:00 – mówi Alina Michałek, ekspertka HR w HRlink i Goldenline.

Poznaj ekspertów webinaru o komunikacji w rekrutacji

  • Wojciech Filipkowski – od ponad 6 lat specjalizuje się w rekrutacji w branży IT. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno w agencjach rekrutacyjnych oraz software houseach. W ostatnim okresie stara się zarówno uczyć jak i dzielić swoją wiedzą jako HR rekruter w Objectivity. Jest odpowiedzialny za proces rekrutacji end-to-end, włączając w to preboarding, onboarding oraz opiekę nad „swoimi” ludźmi w pierwszym okresie po dołączeniu do firmy. Oprócz tego lubi udzielać się w employee/employer brandingu. Aktywnie bierze udział w targach pracy, a przede wszystkim buduje biznesową relację ze stakeholderami. To pozwala mu tworzyć jedną z najważniejszych rzeczy dla rekrutera: pozytywny candidate experience. W swojej pracy kładzie duży nacisk na to, co robi. Jego motto to: „Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu”.
  • Adam Wąsik – współwłaściciel agencji employer branding PracowniaEB. Ekspert Employer branding i rynku pracy, mediowiec.  Szef sprzedaży i dyrektor zarządzający z ponad 15-letnim doświadczeniem, związany przez lata między innymi z Gazetą Wyborczą, Gazeta.pl i Goldenline. Rynkiem rekrutacyjnym i employer branding zajmuje się od niemal 10 lat. Specjalizuje się w budowaniu i strategicznym zarządzaniu marką pracodawcy.

Szukasz inspiracji do rekrutacyjnego rozwoju? Zajrzyj do naszego e-booka Rekrutacyjny Power a także Human Relations Inspirations Booka. Chcesz jeszcze skuteczniej rekrutować? Pomoże Ci w tym najnowszy raport HRlink i Goldenline, w którym 11 ekspertów podpowiada, co zrobić, aby także Twoja rekrutacja była jeszcze bardziej idealna.


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo