HRlink Blog

Webinar: Skuteczna komunikacja rekrutacyjna

Jak skutecznie komunikować się w trakcie rekrutacji? Na to kluczowe pytanie nie tylko z punktu candidate experience odpowiemy podczas webinaru HRlink i Goldenline. Czekamy już we wtorek 25 maja o godz. 11:00. Dołącz już dzisiaj do tego wydarzenia

  • Czy w komunikacji rekrutacyjnej musimy pamiętać tylko o kandydacie?
  • Jak zadbać o pozytywne candidate experience w trakcie procesu rekrutacyjnego?
  • Dlaczego z kandydatem warto budować relacje?

To tylko niektóre z pytań, na jakie postaramy się odpowiedzieć podczas webinaru dla skutecznych rekruterów i skutecznych rekruterek

Komunikacja w całym procesie rekrutacyjnym to często bardzo niedoceniany element całego procesu. Dostępność rekrutera, czy hiring managera oraz otwartość na pytania, jakie pojawiają się z kandydatów. To tylko jeden z istotnych elementów całego procesu. O czym pamiętać? O jakich praktykach powinniśmy zapomnieć? Na te i wiele innych zagadnień odpowiemy podczas naszego webinaru. Zapraszam na niego z moimi wyjątkowymi gośćmi już we wtorek 25 maja. Tradycyjnie o godz. 11:00 – mówi Alina Michałek, ekspertka HR w HRlink i Goldenline.

Poznaj ekspertów webinaru o komunikacji w rekrutacji

  • Wojciech Filipkowski – od ponad 6 lat specjalizuje się w rekrutacji w branży IT. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno w agencjach rekrutacyjnych oraz software houseach. W ostatnim okresie stara się zarówno uczyć jak i dzielić swoją wiedzą jako HR rekruter w Objectivity. Jest odpowiedzialny za proces rekrutacji end-to-end, włączając w to preboarding, onboarding oraz opiekę nad „swoimi” ludźmi w pierwszym okresie po dołączeniu do firmy. Oprócz tego lubi udzielać się w employee/employer brandingu. Aktywnie bierze udział w targach pracy, a przede wszystkim buduje biznesową relację ze stakeholderami. To pozwala mu tworzyć jedną z najważniejszych rzeczy dla rekrutera: pozytywny candidate experience. W swojej pracy kładzie duży nacisk na to, co robi. Jego motto to: „Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu”.
  • Adam Wąsik – współwłaściciel agencji employer branding PracowniaEB. Ekspert Employer branding i rynku pracy, mediowiec.  Szef sprzedaży i dyrektor zarządzający z ponad 15-letnim doświadczeniem, związany przez lata między innymi z Gazetą Wyborczą, Gazeta.pl i Goldenline. Rynkiem rekrutacyjnym i employer branding zajmuje się od niemal 10 lat. Specjalizuje się w budowaniu i strategicznym zarządzaniu marką pracodawcy.

Szukasz inspiracji do rekrutacyjnego rozwoju? Zajrzyj do naszego e-booka Rekrutacyjny Power a także Human Relations Inspirations Booka. Chcesz jeszcze skuteczniej rekrutować? Pomoże Ci w tym najnowszy raport HRlink i Goldenline, w którym 11 ekspertów podpowiada, co zrobić, aby także Twoja rekrutacja była jeszcze bardziej idealna.

Zapisz się na newsletter HRlink,
a otrzymasz bezpłatnie raport 

„Idealna rekrutacja”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.