HRlink Blog

Webinar: Zdalny onboarding. Jak zrobić to dobrze?

Już we wtorek 27 kwietnia o godz. 11:00 zapraszamy na kolejny webinar HRlink i Goldenline dla skutecznych HR-owców. Tym razem wspólnie z ekspertkami przyjrzymy się dobremu zdalnemu onboardingowi

  • Od czego zacząć i jak zaplanować onboarding?
  • Jak zaangażować pracowników do udziału w procesie wdrożeń nowych pracowników?
  • W jaki sposób można usprawnić onboarding i mierzyć jego skuteczność?
Zdalny onboarding

Poznaj ekspertki webinaru o onboardingu

Na te i wiele innych pytań przydatnych pytań związanych z wdrażaniem nowych pracowników odpowiemy podczas spotkania online dla skutecznych ekspertek i ekspertów HR, na które zapraszają HRlink i Goldenline we współpracy z ekspertkami:

  • Aneta Tur – manager z 15-letnim doświadczeniem w employer brandingu zarówno po stronie korporacyjnej (Nestlé i ING Bank Śląski), jak i agencyjnej (MJCC). Na co dzień zajmuje się konsultingiem związanym z przygotowaniem strategii oraz planowaniem działań employerbrandingowych. Specjalizuje się w aktywnościach skierowanych do kandydatów oraz tworzeniu programów employee experience. Ceni długofalową i partnerską współpracę z klientami (jeden z nich współpracuje z MJCC od ponad 10 lat). Realizowała projekty dla firm z takich branż jak BPO/SSC, bankowość, ubezpieczenia, IT, FMCG oraz retail. Pracowała m.in. z BNP Paribas, Nationale-Nederlanden czy Pepco. Jest certyfikowanym moderatorem Design Thinking, a także zdobywczynią – wraz z klientami – takich nagród jak Brązowy Spinacz, Employer Branding Excellence Awards czy EB Stars.
  • Paulina Maslich i Anna Rząca – konsultantki HR, trenerki biznesu i współzałożycielki firmy Dotway Learning & Development Solutions. Na koncie mają ponad 15 lat pracy z największymi graczami na rynku (Shell, Google czy Microsoft), projekty realizowane  na 4 kontynentach, w 15 krajach. Specjalizują się w rozwoju świadomego i zwinnego przywództwa w organizacjach oraz digitalizacji HR i zarządzaniu zmianą. Od 2020 r. prowadzą w Polsce wraz z Indeed cykl spotkań dyskusyjnych  „Krajobraz rekrutacji” jako projekt wsparcia dla profesjonalistów HR/EB/rekrutacji w czasie pandemii.

Zapraszamy także do zajrzenia do raportu przydatnego specjalistom związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi: Human Relations Trends 2025.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo