HRlink Blog

Zainspiruj się z ekspertami HRlink

Już 14 kwietnia zapraszamy na dwa webinary podczas których ekspertami są Alina Michałek i Adam Piwek z HRlink i Goldenline

Już w środę 14 kwietnia zapraszamy na webinar dla agencji zatrudnienia.

  • Jak rekrutować skutecznie wykorzystując system ATS?
  • W jaki sposób korzystać z działań marketingowych, aby zapewnić sobie dobry spływ kandydatów?
Webinar Marketing dla Agencji Pracy
Zapraszamy na webinar Callback24 o marketingu dla agencji pracy

Na te i inne pytania związane ze skutecznym pozyskiwaniem kandydatów w agencjach HR odpowiedzą podczas webinaru Callback24:

  • Mariusz Majer – od ponad 20 lat pracujący w szerokopojętym marketingu internetowym (reklama internetowa, projektowanie stron, fotografia reklamowa, budowanie świadomości marki, filmowanie). Swoje doświadczenie budował jako freelancer, później przedsiębiorca oraz…. jako współtwórca i manager obiektu sportowego K2 Arena (Opole). Aktualnie kierownik działu Marketingu Internetowego w itDesk, gdzie stale poszerza swoją wiedzę i pomagam klientom w realizacji ich celów biznesowych
  • oraz Adam Piwek – ekspert z zakresu budowania wizerunku pracodawcy i nowoczesnej rekrutacji z HRlink i Goldenline. Od ponad 15 lat pomaga markom w skutecznej komunikacji z klientami, pracownikami i interesariuszami w otoczeniu biznesu. Wykładowca akademicki m.in. w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i praktyk z obszaru PR, employer brandingu i digital marketingu.

Tego samego dnia o godz. 11:00 Alina Michałek, ekspertka HR z HRlink i Goldenline, będzie także uczestniczyć w panelu dyskusyjnym Produkcyjny vs. biurowy. Który pracownik ma większe wymagania wobec pracowników? Na wydarzenie, organizowane przez SmartLunch, można zapisać się tutaj.

Oba wydarzenia są bezpłatne. Udział w nich wymaga rejestracji.

Chcesz zobaczyć jak działa system rekrutacyjny HRlink?
Kliknij przycisk poniżej.
Odezwiemy się i pokażemy system HRlink od środka.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo