HRlink Blog

Dobre praktyki korzystania z baz rekrutacyjnych – webinar dla skutecznych rekruterów i rekruterek

Zapraszamy do obejrzenia z zapisu webinaru dla skutecznych rekruterek i skutecznych rekruterów. Podczas godzinnego spotkania online przedstawiliśmy dobre praktyki związane z korzystaniem z wewnętrznych i zewnętrznych baz kandydatów

  • Jak dbać o wysoką jakość własnej bazy kandydatów?
  • W czym mogą pomóc zewnętrzne bazy jak np. wyszukiwarka kandydatów Goldenline?
  • Czy wyszukiwarki kandydatów to dzisiaj podstawowe narzędzie skutecznego rekrutera i skutecznej rekruterki?

Zapisz się na newsletter HRlink,
a otrzymasz bezpłatny dostęp do nagrania 
z webinaru

„Dobre praktyki korzystania z baz rekrutacyjnych?”

Poznaj ekspertki webinaru

Na te i wiele innych pytań podczas spotkania online HRlink i Goldenline wspólnie z ekspertką HR Aliną Michałek odpowiadały:

  • Malwina Bugajak – Senior Consultant – Specialism Leader within Logistics & Procurement w  Hays Poland – ekspertka rynku pracy, specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne w obszarze Logistics & Procurement. Z Hays Poland związana od 2017 roku. Prowadzi projekty dla firm produkcyjnych, handlowych, dystrybucyjnych i usługowych, poszukując najlepszych pracowników do działów zakupów i logistyki. Ekspertka w pozyskiwaniu kandydatów ze znajomością języków obcych. W swojej codziennej pracy wykorzystuje różnorodne narzędzia i bazy danych, pełniąc rolę Key Usera wewnętrznych systemów rekrutacyjnych Hays. Absolwentka Socjologii – Badań Społecznych i Marketingowych na SGGW.
  • oraz headhunterka Magdalena Wysoczańska – absolwentka studiów EMBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz prestiżowych kursów i szkoleń  z zakresu coachingu i trenerstwa. Specjalizuje się w executive search w rekrutacji, szkoleniach oraz projektach doradczych z zakresu komunikacji i employer brandingu w organizacji. Posiada doświadczenie w realizacji projektów mających na celu promocję i rozwój marki. Przez całe swoje życie zawodowe związana jest ze sprzedażą usług w segmencie B2B. Od wielu lat współpracuje z lokalnymi przedsiębiorcami. W ostatnich latach kierowała oddziałem firmy rekrutacyjnej. Poza rekrutacją i współpracą z klientami, współtworzyła w nim strategie marketingowe i PRowe. Organizowała konferencje branżowe, m.in. pierwszy w Zielonej Górze „HRmeeting – Antykonferencję praktyków HR” wspólnie z HRLink. Jak również liczne szkolenia dla przedsiębiorców. Brała udział w projektach łączących szkolnictwo z rynkiem pracy. Obecnie rozwija markę własną. Prywatnie miłośniczka motoryzacji i wypraw off-roadowych.

Chcesz znaleźć więcej HR-owych inspiracji – zajrzyj także na blog Goldenline, gdzie piszemy m.in. o tym, czy rekrutować samodzielnie, czy z agencją. Niezależnie od tego, jaką drogę w rekrutacji, czy wykorzystywaniu baz kandydatów wybierzesz – możesz do tego wykorzystać system rekrutacyjny HRlink, który umożliwia zarządzanie rekrutacjami wśród wielu rekruterów.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo