HRlink Blog

Wyszukiwarka kandydatów Goldenline do zadań specjalnych

Szybsza rekrutacja, lepsze dopasowanie ogłoszenia do rynku pracy, bezpośredni kontakt do kandydatów. To tylko niektóre kwestie, w których pomoże Ci nowa wyszukiwarka kandydatów Goldenline. Już teraz możesz ją przetestować i przekonać się, że ułatwi Twoją pracę

  • Prawie 2 800 000 Polaków czeka na Twój kontakt
  • Wyszukaj wygodnie kandydatów dopasowanych do Twoich potrzeb dzięki różnorodnym filtrom i komendom wyszukiwania
  • Sprawdź, kto z użytkowników spełnia Twoje oczekiwania na tablecie, smartfonie i komputerze

ZNAJDŹ IDEALNEGO KANDYDATA

Proces łączenia się Goldenline z HRlink to także korzyści dla naszych klientów, którzy otrzymują dostęp do społeczności kandydatów z całej Polski, a nie tylko z dużych miast wojewódzkich. Dlatego zgodnie z trafiającymi do nas sygnałami w pierwszej kolejności przebudowaliśmy wyszukiwarkę kandydatów Goldenline – mówi Karol Pleskacz z Goldenline. – Dzięki niej HR-owcy i rekruterzy zyskują wygodny dostęp do jednej z największych baz w naszym kraju, w której mogą w wygodny sposób zweryfikować swoje plany rekrutacyjne, czy znaleźć kandydatów do prowadzonego procesu.

Wyszukiwarka Goldenline
Wyszukiwarka kandydatów Goldenline w nowym designie i z przydatnymi funkcjonalnościami

Czy znajdziesz kandydatów?

Wyszukiwarka kandydatów Goldenline umożliwia także w przejrzysty sposób weryfikację person rekrutacyjnych. – Coraz częściej rekruterzy na potrzeby procesów we współpracy z hiring managerami tworzą persony rekrutacyjne. Ten obraz idealnego kandydata sprawdzającego się na danym stanowisku ma pomóc nie tylko spersonalizować komunikację czy lepiej dopasować przekaz i narzędzia rekrutacyjne. Ma także stworzyć obraz idealnej osoby, jakiej szukamy w procesie rekrutacyjnym. Warto jednak sprawdzić, czy taki kandydat w ogóle funkcjonuje na rynku. A jeśli tak – to, jaki potencjał ma znalezienie takiej osoby. I tu dobrym rozwiązaniem może okazać się również skorzystanie z wyszukiwarki kandydatów Goldenline – wyjaśnia Adam Piwek z Centrum Kariery Goldenline.

Synergia HRlink i Goldenline to wymierne korzyści – także związane z przetestowaniem tego rozwiązania. Dowiedz się więcej, jak wykorzystywać maksymalnie możliwości wyszukiwarki Goldenline i umówić się na test.

Znajdź idealnego kandydata

Poznaj ofertę wyszukiwarki kandydatów Goldenline!

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo