HRlink Blog

Nowa wyszukiwarka kandydatów na Goldenline!

wyszukiwarka_kandydatow_goldenline

Od 2019 roku wprowadzane są w Goldenline zmiany funkcjonalne i wizualne. Dotyczą one najbardziej popularnych części serwisu. Jedną z nich jest wyszukiwarka kandydatów. Stanowi kluczowe narzędzie dla rekruterów, które pozwala znaleźć potencjalnych pracowników w bazie ponad 2,8 mln kandydatów. Teraz jest jej nowa odsłona!

Zapytaj o wyszukiwarkę!

Jak zmieniła się wyszukiwarka?

Zmiany objęły głównie elementy warstwy wizualnej. Celem było stworzenie rozwiązania, które zapewni wygodniejsze i bardziej przejrzyste wyszukiwanie nowych kandydatów do pracy. Co to za nowości? 

  • Wersja mobile,
  • rebranding,
  • rozróżnienie szukania klasycznego od szukania operatorami, 
  • usunięcie z filtrów najrzadziej używanych pól.

Wyszukiwarka kandydatów jest jednym z najistotniejszych narzędzi dla klientów, dlatego postanowiliśmy wdrożyć usprawnienia i nowy wygląd, jednocześnie zachowaliśmy ten sam układ funkcjonalny wyszukiwania. Najważniejszą zmianą jest pełna dostępność usługi z telefonu komórkowego. Korzystanie z bazy kandydatów jest teraz łatwiejsze i wygodniejsze, a nowe funkcjonalności będą systematycznie dodawane w wersji mobile i desktop.”

Arkadiusz Kuchto, Prezes HRlink i Goldenline

Skorzystaj z bazy ponad 2,8 mln kandydatów!

Zapytaj również o indywidualną ofertę HRlink i Goldenline:

Przez uzupełnienie formularza wybranymi przez Ciebie danymi kontaktowymi, wyrażasz zgodę/zgody na otrzymywanie na podane dane kontaktowe treści marketingowych dotyczących usług HRlink Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie (HRlink),w następujący sposób:
jeśli wpisałeś/aś adres e-mail - za pośrednictwem komunikacji elektronicznej,
jeśli wpisałeś/aś numer telefonu - podczas połączeń głosowych.


Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można odwołać przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@hrlink.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HRlink Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, adres Al. Wojska Polskiego 8 (70-471 Szczecin) (dalej: Administrator). Twoje dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu: kierowania treści marketingowych wybranym kanałem komunikacji, w celach statystycznych i analitycznych Administratora. Uzupełnienie danych w polach formularza oznaczonych jako nieobowiązkowe do wypełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Administratora. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w akapicie powyżej. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres kontakt@hrlink.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności i Polityce Transparentności.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo