HRlink Blog

HRwspiera w raporcie Odpowiedzialny Biznes 2020

Praktyka społeczna HRwspiera, którą realizowaliśmy we współpracy z naszymi partnerami, została wyróżniona pojawieniem się w raporcie dobrych praktyk z zakresu zrównoważonego rozwoju i CSR Odpowiedzialny Biznes 2020 Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Jak przygotować proces pożegnania pracowników z zachowaniem należytej staranności oraz godności i szacunku obydwu stron? Jak przygotować zwalniane osoby do odnalezienia się w nowej rzeczywistości i poszukiwań pracy? Na te i wiele innych pytań odpowiedziała akcja realizowana przez HRlink we współpracy z wieloma ambasadorami i partnerami ze świata biznesu.

W ramach akcji HRwspiera prowadziliśmy nie tylko działania edukacyjne adresowane zarówno do pracowników, którzy w wyniku pandemii trafili na rynek pracy. Pokazywaliśmy także przedsiębiorcom i działom HR, by z szacunkiem dla każdej ze stron prowadziły procesy outplacementowe. Wszystko zgodnie z mottem akcji „Nie żegnajmy, mówmy do widzenia…” – mówi Alina Michałek, ekspertka HR HRlink i Goldenline.

Raport Odpowiedzialny Biznes 2020

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” to najważniejsza publikacja Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Jest wydawana od 2002 roku. Raport to przeglądem aktywności firm, które zgłosiły swoje działania w zakresie CSR. Podsumowuje też najważniejsze kwestie związane z odpowiedzialnym biznesem w danym roku w Polsce. W 19. już edycji Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” odnotowano ponad 40 proc. wzrost działań zgłoszonych po raz pierwszy. Łączna liczba praktyk wynosi blisko 2000. Wśród nich znalazła się praktyka zgłoszona przez HRlink.

Szukasz inspiracji związanych ze światem HR? Spójrz na nie także przez pryzmat społecznej odpowiedzialności! Zachęcamy do lektury raportu eksperckiego Human Relations Trends 2025, w którym 17 ekspertów podkreśla także znaczenie odpowiedzialności społecznej w codzienności pracodawców.

Zapisz się na newsletter HRlink,
a otrzymasz bezpłatnie raport  
„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo