HRlink Blog

Jak efektywnie prowadzić powtarzalne rekrutacje? Webinar HRlink i Goldenline

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z webinaru HRlink i Goldenline. Tym razem zajmiemy się tematem efektywnych powtarzalnych rekrutacji w naszych organizacjach

  • Jak dobrze zmapować powtarzalne procesy poszukiwania pracowników?
  • Jakie narzędzia mogą być pomocne przy powtarzalnych rekrutacjach?
  • Jak budować pool i zarządzać efektywnie bazą kandydatów?

Na te i wiele innych pytań związanych z powtarzalnymi rekrutacjami odpowiemy podczas kolejnego webinaru dla skutecznych rekruterów i skutecznych rekruterek, na jaki zapraszają HRlink i Goldenline.

Zapraszamy na webinar o efektywnych powtarzalnych rekrutacjach

Poznaj ekspertki spotkania

Podczas spotkania Alina Michałek porozmawiała z ekspertkami:

  • Dominiką Domachowską – od 5 lat działa aktywnie w rekrutacji IT. Związana z Bee Talents, obecnie Head ponad 30-osobowego zespołu rekrutacyjnego. Do tego Trener na warsztatach dla Rekruterów z ramienia Rocket Hive. Przeprowadziła setki godzin rozmów z klientami i kandydatami w ramach zróżnicowanych projektów rekrutacyjnych i konsultingowych w branży IT (aż po C-levels). Wspiera software house’y, start-upy i korporacje w budowaniu zespołów, a HR Managerów w podejmowaniu decyzji oraz kształtowaniu procesów
  • oraz Magdaleną Oliwą – kierownik ds. rozwiązań OnSite w Manpower, ekspertką rynku pracy specjalizującą się w zarządzaniu wysoko wolumenowymi procesami rekrutacyjnymi na stanowiska typu blue collars. Od 2018 roku kieruje projektem greenfieldowym, w ramach którego w 2020 roku w ciągu zaledwie 2,5 miesiąca pozyskała ze swoim zespołem 1400 pracowników.

Szukasz inspiracji? Bądź z nami na kolejnych webinarach HRlink i Goldenline. Zapraszamy także do lektury e-booków:

Tworzysz strategię? Lubisz wiedzieć więcej na temat trendów? Zajrzyj do najnowszego raportu eksperckiego HRlink i Goldenline Human Relations Trends 2025.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo