HRlink Blog

Letnia Akademia Rekrutacji: część 1

Już we wtorek 20 lipca o godz. 11:00 zapraszamy na I część bezpłatnej Letniej Akademii Rekrutacji HRlink i Goldenline. Nasi eksperci zajmą się tym, co dzieje się z procesem rekrutacji do momentu publikacji ogłoszenia o pracę. Zapisz się już teraz!

– Nasze pierwsze spotkanie to okazja do tego, żeby przyjrzeć się wszystkim procesom, jakie powinny wydarzyć się przed publikacją ogłoszenia o pracę. Powiemy podczas niego o skutecznym budowaniu relacji z hiring managerem, tworzeniu briefu rekrutacyjnego, przydatnych tipach wspierających rekrutera w przygotowaniu dobrego ogłoszenia. Co ważne, zostawimy także chwilę na Wasze pytanie i odpowiedzi. Mam nadzieję, że będziecie z nami już 20 lipca – mówi Alina Michałek, ekspertka HR z HRlink i Goldenline.

O czym powiemy podczas I webinaru Letniej Akademii Rekrutacji?

  • Na co zwrócić uwagę podczas analizy wcześniejszych rekrutacji?
  • Jak zbudować personę rekrutacyjną i opis stanowiska?
  • O czym pamiętać przygotowując dobre ogłoszenie o pracę?

Po około 45-50-minutowej części edukacyjnej – postaramy się też odpowiedzieć na Wasze pytania zadane w trakcie I części Letniej Akademii Rekrutacji.

Letnia Akademia Rekrutacji HRlink i Goldenline to projekt edukacyjny podczas którego utrwalisz i rozwiniesz kompetencje skutecznej rekruterki i skutecznego rekrutera. Pomożemy niezależnie od tego, czy pracujesz w dziale HR, czy nie. W trakcie 4 spotkań live (dostępnych potem w formie VOD) eksperci HRlink i Goldenline Alina Michałek i Adam Piwek podpowiedzą, o czym pamiętać w skutecznej rekrutacji. Uczestników wszystkich 4 spotkań online zaprosimy do udziału w certyfikacji. Dowiedz się więcej o Letniej Akademii Rekrutacji.

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo