HRlink Blog

Letnia Akademia Rekrutacji

Już w lipcu ruszamy z bezpłatną Letnią Akademią Rekrutacji HRlink i Goldenline, dzięki której odświeżysz i zdobędziesz wiedzę przydatną w pracy rekrutera czy rekruterki. Na zakończenie naszych 4 wakacyjnych spotkań, pod koniec września, będzie można otrzymać certyfikat ukończenia tego szkolenia

Letnią Akademię Rekrutacji przygotowujemy, aby w okresie letnim wspierać przez cały czas HR-owców i wszystkich, którzy szukają pracowników możliwością zdobycia nowych kompetencji. Będziemy się spotykać co 3 tygodnie, we wtorki o godz. 11:00. Na około tydzień po naszym spotkaniu opublikujemy dostęp do webinaru. Wszystko po to, aby każdy, niezależnie, czy na urlopie czy poza nim mógł uczestniczyć w Letniej Akademii Rekrutacji. Na zakończenie, po ostatnim webinarze jego uczestnicy otrzymają zaproszenie do udziału w quizie. Żeby otrzymać specjalną certyfikację należy uczestniczyć bądź obejrzeć wszystkie nasze cztery spotkania i zdać nasz quiz na minimum 80% procent – mówi Alina Michałek, organizatorka Letniej Akademii Rekrutacji HRlink i Goldenline.

Spotkanie 1: wtorek 20 lipca, godz. 11:00 – Zanim opublikujesz ogłoszenie

Dowiedz się więcej o I spotkaniu Letniej Akademii Rekrutacji podczas której powiemy o tym, jak zadbać o procesy rekrutacyjne przed ich „wyjściem w świat”.

Spotkanie 2: wtorek 10 sierpnia, godz. 11:00 – Jak znaleźć idealnego kandydata?

Spotkanie 3: wtorek 31 sierpnia, godz. 11:00 – Wybierz dopasowanego kandydata

Spotkanie 4: wtorek 21 września, godz. 11:00 – Od kandydata do pracownika

Q&A Letniej Akademii Rekrutacji

Ile kosztuje udział w Letniej Akademii Rekrutacji?
Udział w Letniej Akademii Rekrutacji jest bezpłatny, choć wymaga Twojego czasu i zaangażowania.

Kto może uzyskać certyfikat Letniej Szkoły Rekrutacji?

Certyfikat Letniej Szkoły Rekrutacji HRlink i Goldenline otrzymają uczestnicy wszystkich 4 webinarów (także oglądanych po ich transmisji live), którzy przystąpią do quizu i otrzymają z niego wynik nie niższy niż 80% poprawnych odpowiedzi.

Czy muszę być na żywo na każdym webinarze? Mam w czasie jednego z nich urlop.

Kilka dni po webinarze opublikujemy dostęp do wersji VoD, którą po zapisaniu się będzie można obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie. Dostęp do niego otrzymają także uczestnicy i uczestniczki zapisani na nasze spotkanie live.

Czy tylko jedna osoba z firmy może uczestniczyć w Letniej Akademii Rekrutacji?
W naszym projekcie może uczestniczyć dowolna liczba uczestników. Ważne jest jednak zaangażowanie;)

Na jakiej podstawie będą padać pytania na quizie?

Pytania na quizie będą dotyczyć treści na samym webinarze oraz polecanych przez nas tekstów, czy raportów, jakie udostępnimy w jego trakcie.

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo