HRlink Blog

Marka pracodawcy a rekrutacja: Zimowa Akademia Marki Pracodawcy

Już we wtorek 18 stycznia 2022 roku o godz. 11:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Zimowej Akademii Marki Pracodawcy. Na dobry początek porozmawiamy o tym, jak rekrutacja może wspierać działania EB i vice versa

  • Co zrobić, kiedy marka pracodawcy przeszkadza w rekrutacji?
  • Jak wspierać rekrutację wykorzystując potencjał pozytywnej albo neutralnej marki pracodawcy?
  • Rekrutacja a mierzenie działań EB – czy to trudne?

To tylko niektóre z pytań, na jakie znajdziesz odpowiedź podczas pierwszego spotkania prowadzonego przez Małgorzatę Wojciekiewicz i Adama Piwka, ekspertów marki pracodawcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy każdego dnia pomagają klientom HRlink i Goldenline w osiąganiu ich wyzwań rekrutacyjnych i EB-owych.

Rekrutacja czy EB? Dołącz 18.01

  • Bądź z nami już we wtorek 18 stycznia 2022 r.
  • Startujemy o godz. 11:00
  • Czas spotkania: 1 godzina plus odpowiedzi na pytania
  • Zarezerwujesz sobie tylko godzinę? Nic straconego. W ciągu tygodnia od webinaru otrzymasz jego zapis, więc nic Ciebie nie ominie.

Światy marki pracodawcy, komunikacji i HR – choć w wielu organizacjach oddzielne – mocno się przenikają. Podczas pierwszego spotkania w ramach Zimowej Akademii Marki Pracodawcy opowiemy o różnych wyzwaniach, z jakimi spotykają się dzisiaj pracodawcy oraz połączymy je ze światem EB. Zapraszamy na webinar. Inspiracje gwarantowane – mówią Małgorzata Wojciekiewicz i Adam Piwek, gospodarze Zimowej Akademii HRlink i Goldenline.

Zimowa Akademia Marki Pracodawcy

Zimowa Akademia Marki Pracodawcy HRlink i Goldenline to nasza odpowiedź na spędzanie ferii zimowych. Choć w przeciwieństwie do wakacji ferie to tylko 2 tygodnie, my w czasie planowanej przerwy od szkoły w całej Polsce chcemy pomóc HR-owcom, PR-owcom, ekspertom marki pracodawcy w poszerzeniu ich wiedzy i kompetencji z pogranicza różnych dziedzin biznesu.

Nasz zimowy cykl to 3 spotkania – zawsze we wtorki o godz. 11:00 – które trwają około godziny. Po każdym z nich otrzymasz zapis webinaru a także inspirujące teksty i materiały.

Uczestników wszystkich 3 spotkań (lub zapisanych do obejrzenia VOD) na początku marca zaprosimy do udziału w certyfikacji. Tym razem nie będzie to test ale realne EB-owe case studies dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie, które prowadzi m.in. Zakład Aktywizacji Zawodowej.

Dowiedz się więcej o Zimowej Akademii Marki Pracodawcy.

Zapisz się na newsletter HRlink,
a otrzymasz bezpłatnie raport

„Idealna rekrutacja”

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo