HRlink Blog

Premiera e-booka People Innovation

e-book People Innovation już jest

Najlepsze projekty HR w Polsce wybrane! Chcesz wiedzieć, jakie działania employer brandingowe podjąć w swojej firmie? Ucz się od najlepszych i pobierz e-book opisujący laureatów konkursu People Innovation. 20 najlepszych praktyk HR konsekwentnie prowadzonych przez firmy w kraju to prawdziwa inspiracja do działania.

E-book People Innovation już jest!

Pierwsza edycja People Innovation za nami! Laureaci zostali wybrani, a najlepsze projekty HR w Polsce nagrodzone. Jakie praktyki warto zastosować w swojej firmie, aby odnieść sukces na miarę zwycięzców tegorocznego konkursu? E-book People Innovation opisuje 20 najlepszych pomysłów na udane działania employer brandingowe, z których inspiracje powinni czerpać zarówno specjaliści branży HR, jak i pracodawcy.

W jaki sposób motywować swoich pracowników? Jakie działania podjąć, by zintegrować swój zespół i usprawnić funkcjonowanie całej organizacji? Laureaci pierwszej edycji konkursu People Innovation i ich nietuzinkowe pomysły zostały opisane w dostępnym do pobrania e-booku.

Chcesz się uczyć od najlepszych? Pobierz e-book People Innovation!

Pobierz e-booka i zainspiruj się najlepszymi pomysłami HR w Polsce

Chcesz zmienić swoją firmę? Z e-bookiem People Innovation wprowadzenie korzystnych zmian będzie dużo łatwiejsze. Pobierz premierowy egzemplarz tej wirtualnej księgi pomysłów HR i wprowadź podobne innowacje do swojej organizacji. Poznaj skutecznie tajniki budowania zaangażowania w zespole i sprawdź, jakie działania warto wprowadzić do swojej firmy. Pionierzy najlepszych rozwiązań szczegółowo opisali swoje dokonania, które pozytywnie wpłynęły na funkcjonowanie organizacji.

Co zawiera e-book People Innovation?

Oprócz case study 20 najlepszych pomysłów HR w Polsce, które zostały wyłonione dzięki konkursowi People Innovation, w e-booku znajdziesz specjalistyczne wywiady z organizatorami i sponsorami tego wyjątkowego wydarzenia. Oprócz tego znajdziesz ciekawe tajniki dotyczące odpowiedniego budowania zaangażowania w grupie i poznasz plany na dalszy rozwój People Innovation w przyszłości. Kto wie? Może w następnej edycji to właśnie Twój projekt okaże się numerem 1!

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo