HRlink Blog

Webinar: Rekrutacja dzięki poleceniom pracowniczym

Skuteczna rekrutacja dzięki poleceniom pracowniczym? Na to i inne wyzwania związane z programem poleceń odpowiemy podczas webinaru HRlink i Goldenline. Zapraszamy na spotkanie online we wtorek 13 kwietnia o godz. 11:00. Zapisz się już teraz!

  • Jak komunikować polecenia pracownicze wewnątrz i na zewnątrz organizacji?
  • Jakimi narzędziami realizować program poleceń pracowniczych?
  • Gdzie szukać ambasadorów, którzy mogą zainteresować naszą ofertą rekrutacyjną?
Webinar polecenia pracownicze

Na te i wiele innych pytań związanych ze skuteczną rekrutacją za pośrednictwem poleceń pracowniczych odpowiemy podczas spotkania online już we wtorek 13 kwietnia o godz. 11:00. Gośćmi Aliny Michałek z HRlink i Goldenline będą:

  • Marta Partycka – Ekspert ds. Rekrutacji i Doświadczeń Kandydata w Nationale-Nederlanden. Absolwentka Informatyki z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska techniczne. Towarzyszy jej przekonanie, że rekrutacja jest „o człowieku”, dlatego przykłada ogromną wagę do doświadczeń kandydatów w procesie rekrutacyjnym.
  • Julia Pawłowska – Senior Talent Resourcing Specialist, CBRE Corporate Outsourcing. Absolwentka dziennikarstwa oraz socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Z branżą HR związana od prawie 4 lat. Od 2018 roku zajmuje się rekrutacjami na stanowiska finansowe w CBRE Corporate Outsourcing, spółce CBRE Group, leadera nieruchomości komercyjnych. Entuzjastka stosowania nieszablonowych rozwiązań technologicznych w usprawnianiu procesów. Prywatnie miłośniczka podróży oraz tańca.

Zapraszamy także do lektury e-booka na temat Skutecznej rekrutacji.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo