HRlink Blog

Wyjątkowe licytacje od HRlink i Goldenline

W HRlink i Goldenline lubimy pomagać innym. Dlatego już teraz, jako partnerzy NCDC Business Race, zapraszamy do udziału w wyjątkowych licytacjach, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie Ingi

Inga Niedźwiecka, to 8-miesięczna dziewczynka chora na najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni-SMA1.

NCDC Business Race to pierwszy w Szczecinie bieg sztafet firmowych, w którym mogą brać udział pracownicy oraz właściciele firm. Sztafeta składa się z 4 osób, a każdy uczestnik ma do pokonania dystans 4 km. W 2021 roku jest to już VII edycja biegu. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym roku jej charakter uległ zmianie. W wyniku pandemii wydarzenie ma charakter wirtualny. Każdy zespół otrzymuje w pakiecie startowym koszulki techniczne z nazwami firm zgłoszonymi do biegu na tyle koszulki.

Aukcja: Sport & Business

Aktywnie z prezesem HRlink & Goldeline. Lubisz aktywność i cenisz rozwój biznesowy? Połącz to! Zapraszamy do udziału w licytacji wspólnej aktywności sportowej w Szczecinie (przebieżka lub przejażdżka rowerowa) z Arkadiuszem Kuchto, prezesem HRlink i Goldenline. Dodatkowo w ramach licytacji możesz wziąć udział w mentoringu biznesowym online (2 spotkania online po 1 godz. z Prezesem HRlink i Goldenline i/lub innym wybranym ekspertem tej organizacji). Po zakończeniu licytacji zostaną ustalone potrzeby uczestnika oraz określony zakres mentoringu biznesowego. Cena wywoławcza to 200 zł.

Aukcja: Zadbaj o wizerunek swojej marki

Warsztat online od HRlink i Goldenline. Każda organizacja ma wizerunek pracodawcy. Jak jednak zadbać o niego w sposób strategiczny? Między innymi w tym może pomóc Ci specjalny warsztat online zaproponowany przez HRlink & Goldenline. Do wylicytowania czeka 1,5h warsztat online dla maksymalnie 30 osób. Temat? Skuteczna rekrutacja i budowanie pozytywnego candidate experience. Jeśli ten temat nie jest interesujący. Nic straconego. Alternatywnie zaproponujemy szkolenie dotyczące social personal brandingu. Po zakończeniu licytacji zostaną ustalone potrzeby uczestnika i jego firmy oraz określony ostateczny temat warsztatu, szczegółowy zakres warsztatu oraz termin jego realizacji w 2021 r. Istnieje możliwość wymiany warsztatu dla firmy na warsztat czy konsultacje indywidualne z zakresu marki osobistej czy poszukiwania dobrego pracodawcy.

Więcej informacji o NCBD Business Race przeczytasz TUTAJ. Szczegółowy regulamin licytacji znajduje się na stronie NCDC Business Race w sekcji Aukcje charytatywne. HRlink i Goldenline są partnerami wydarzenia.

Zastanawiasz się, jak społeczna odpowiedzialność wpływa na markę pracodawcy? Zajrzyj do raportu Human Relations Trends 2025 przygotowanego prze 17 ekspertów zaproszonych przez HRlink i Goldenline.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo