HRlink Blog

HRlink po raz kolejny laureatem Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

W 20. edycji rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, jedną piątą miejsc zajęły spółki z Polski. HRlink drugi raz z rzędu znalazł się na liście laureatów i uplasował się na 38 miejscu! 

Ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe to zestawienie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w regionie Europy Środkowej. W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba spółek, ponad 300, z czego prawie 100 pochodziło z Polski! 

Podobnie jak w poprzednich latach, ranking „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe” zdominowały firmy zajmujące się tworzeniem oprogramowania. W zestawieniu jest ich aż 31, w tym my! 

W zeszłym roku zajęliśmy 26 miejsce spośród 50 laureatów z 13 krajów, przy wzroście 466% w latach 2014-2017. W tym roku mamy 38 miejsce, przy wzroście 509% w latach 2015-2018. Tegoroczny poziom był wyraźnie wyższy i w finałowej 50 znalazło się tylko 11 firm z Polski. Ponownie byliśmy jedynym ATS i HRtech oraz jedyną firmą ze Szczecina w gronie finalistów. 

HRlink to zespół świetnych, różnorodnych i zaangażowanych ludzi, z którymi planujemy osiągnąć jeszcze więcej i pojawiać się w rankingu Deloitte CEFast50 również w kolejnych latach. 

Arkadiusz Kuchto, prezes Online Technologies HR. 

Wyróżnienie nas w tak prestiżowym rankingu to przede wszystkim zasługa naszych pracowników, ale także klientów, który nam zaufali. Dlatego właśnie serdecznie dziękujemy całemu zespołowi HRlink oraz wszystkim naszym Klientom, bez których nie byłoby tego sukcesu! 

Więcej informacji na temat rankingu znaleźć można tutaj, a całość raportu opracowanego przez Deloitte jest dostępna do przejrzenia i ściągnięcia pod tym linkiem. 

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.