HRlink Blog

Zajęliśmy 26. miejsce w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe!

fast50 deloitte

Firma Deloitte właśnie ogłosiła wyniki 19. edycji międzynarodowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, czyli publikowanej corocznie listy 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Z radością informujemy, że Online Technologies HR również znalazło się na liście laureatów!

Ze wzrostem przychodów w latach 2014-2017 na poziomie 466%, w tym prestiżowym rankingu zajęliśmy 26. miejsce spośród wszystkich firm z 10 krajów i jednocześnie 7. miejsce wśród polskich firm, których w zestawieniu znalazło się aż 18. To dla nas piękny debiut w tym prestiżowym rankingu i wielki sukces, z którego jesteśmy dumni. To międzynarodowe wyróżnienie jest zresztą wyjątkowe pod wieloma względami – wśród 32 firm z kategorii software ujętych w rankingu tylko my tworzymy system ATS, a w dodatku jesteśmy jedynymi przedstawicielami obszaru HRtech na tej liście. Co więcej, spośród polskich firm tylko my reprezentujemy Szczecin 🙂

Pracujemy z pełnym przekrojem firm: od kilkuosobowych podmiotów, po największe agencje rekrutacyjne i marki premium, również spółki notowane na giełdzie. W tym roku, poza naszym narzędziem do rekrutacji online, zapewniliśmy im również wsparcie w spełnieniu wymogów RODO na każdym etapie projektów rekrutacyjnych

Anna Kozłowska, dyrektor Działu Obsługi Klienta i Projektów.

HRlink – jedyny ATS w Deloitte Technology Fast 50 CE

Trochę o nas od kuchni (w filmiku prawdziwi my 🙂 ) oraz o tym co robimy i co już udało nam się osiągnąć. To nasz debiut video i obiecujemy kolejne filmiki!!#Szczecin, #ATS, #HRTech, #HRlink, #rekrutacja

Opublikowany przez HRlink.pl Piątek, 26 października 2018

Do udziału w tegorocznej edycji rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE zakwalifikowało się aż 265 firm technologicznych z 13 krajów Europy Środkowej. Aby znaleźć się w rankingu na rok 2018, firmy musiały spełnić szereg kryteriów – w tym przekroczyć określony próg dochodów oraz odnotować wzrost w latach 2014-2017 na poziomie przynajmniej 252%. Na tej podstawie wyłoniono 50 najszybciej rozwijających się firm z 10 krajów, a Online Technologies HR znalazło się w zaszczytnym gronie 30 tegorocznych debiutantów na liście.

Bardzo cieszymy się z debiutu w rankingu Deloitte. Tegoroczne wyniki i jeszcze szybsze tempo wzrostu spółki umacnia nas w przekonaniu, że w przyszłym roku powtórzymy nasz sukces i ponownie pojawimy się w tym rankingu – mówi Arkadiusz Kuchto, prezes Online Technologies HR.

Więcej informacji na temat rankingu znaleźć można tutaj, a całość raportu opracowanego przez Deloitte jest dostępna do przejrzenia i ściągnięcia pod tym linkiem.

Jest wiele osób, którym zawdzięczamy to wyjątkowe wyróżnienie w rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE. To przede wszystkim nasi pracownicy, ale także coraz szersze grono Klientów, którzy nam zaufali. Dlatego właśnie serdecznie dziękujemy całemu zespołowi HRlink oraz wszystkim naszym Klientom, bez których nie byłoby tego sukcesu!

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.