HRlink Blog

Witajcie! HRlink.pl – nowoczesny system do zarządzania rekrutacją

Drodzy Rekruterzy! Tuż przed świętowaniem 6 rocznicy powstania HRlink, uruchamiamy bloga!

HRlink to szczecińska firma, która powstała w 2012 roku. Przez okres kilku lat osiągnęła wysoką pozycję wśród rodzimych ATS’ów w Polsce. Pomimo rozmiaru małego przedsiębiorstwa możemy się pochwalić dużymi osiągnięciami technologicznymi. Z naszego produktu korzysta dzisiaj ponad 10 tysięcy użytkowników, począwszy od kilkuosobowych działalności, aż po duże, międzynarodowe korporacje.

Fakt, że tworzymy system dla każdego i wspieramy rekruterów w ich codziennej pracy, jest dla nas motorem napędowym i pozwala dynamicznie się rozwijać.

Widząc tak różnorodny poziom wiedzy i kompetencji wśród rekruterów, chcielibyśmy stworzyć małą bazę wiedzy dla osób zatrudniających pracowników.

Myślimy o miejscu, gdzie społeczność rekruterska znajdzie ciekawe informacje o samej rekrutacji i elementach powiązanych,  kalendarz wydarzeń, na których warto być. To również przestrzeń technologiczna, pokazująca rozwiązania ułatwiające pracę rekruterów.

Wierzymy, że jako właściciel rozwiązań rekrutacyjnych, zainspirujemy pracodawców do wykorzystania różnorodnych metod prowadzących do uzyskania wizerunku atrakcyjnego miejsca pracy, zapewnienia wysokiej jakości rozwiązań HR.

HRlink w liczbach:

10K+ aktywnych kont użytkowników
100K+ otwartych projektów rekrutacyjnych
6,5M + pozyskanych kandydatów
1,8M + opublikowanych ogłoszeń o pracę

475% wzrostu przychodów w latach 2014-2017

Startujemy i już dzisiaj zapraszamy Was do lektury. Bądźcie z nami jutro i do końca świata! 🙂

Wraz z naszymi partnerami będziemy się z Wami dzielić wiedzą, inspirować i edukować w obszarze rekrutacji. Będzie ciekawie i praktycznie!

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo