HRlink Blog

People Innovation: ostatnie dni na zgłoszenia

Tylko do piątku 3 września 2021 r. czekamy na zgłoszenia wyjątkowych inicjatyw do konkursu HR People Innovation, którego współorganizatorem jest HRlink

To już ostatnia prosta, aby zgłosić swój projekt do inicijatywy, którą przygotowujemy wspólnie z firmą SmartLunch. Na stronie People Innovation można znaleźć wiele przydatnych porad i sugestii, które pomogą w przygotowaniu dobrego zgłoszenia konkursowego – mówi Alina Michałek, ekspertka HR z HRlink i Goldenline.

Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 3 września za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.peopleinnovation.pl . People Innovation to z jednej strony konkurs na najbardziej wyjątkowe rozwiązania związane z ludźmi w polskich firmach, administracji czy organizacji pozarządowych. To także okazja do tego, aby pokazać wyjątkowych, często nieformalnych liderów tych działań. To właśnie oni, w wybrani w ramach preselekcji przez organizatorów, opowiedzą o swoich projektach. Uczynią to przed kapitułą składającą się z ekspertów ze świata HR, komunikacji i biznesu, w tym CEO HRlink i Goldenline Arkadiusza Kuchto. Na podstawie decyzji jury poznamy 10 finałowych projektów, których liderzy zaprezentują podczas konferencji online 12 października 2021 r. Kto otrzyma tytuł People Innovation? Przekonamy się na podstawie głosów jury i uczestników konferencji online.

Liczy się pomysł

Nie ważna jest wielkość firmy. Nie ważna jest skala, nie ważne czy projekt był długi i jakie angażował zasoby. Liczy się wdrożone działanie i jego rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie organizacji – mówi Alina Michałek, ekspertka HR w HRlink i Goldenline, jedna z organizatorek People Innovation. – Jestem przekonana, że nie tylko wśród HR-owców, czy ekspertów od innowacji znajdziemy chętnych, którzy zgłoszą się do naszego projektu. Inicjatywą People Innovation chcemy także podkreślać to, że działania HR i w obszarze ludzkim nie muszą być prowadzone wyłącznie przez HR-owców, ale przede wszystkim przez liderów zmiany, transformacji, czy codziennej pracy. To ich chcemy docenić i dzięki współpracy z naszymi partnerami pokazać, podziękować, ale także nagrodzić. Innowacja często wręcz niezauważalnie towarzyszy naszym działaniom, warto się nad tym pochylić i zebrać w jednym miejscu te niezwykłe historie, które dzieją się w organizacjach.

Szukasz inspiracji? Sprawdź nasz e-book Jak zmieniać firmę na jeszcze lepszą?

Zapisz się na newsletter HRlink,
a otrzymasz bezpłatnie raport

„Idealna rekrutacja”

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo