HRlink Blog

People Innovation: zapisz się już teraz!

Już we wtorek 12 października odbędzie się finał konkursu i konferencja online People Innovation. Na wirtualnej scenie usłyszymy Joannę Malinowską-Parzydło, Grzegorza Turniaka, Magdalenę Linke-Koszek oraz koordynatorów 10 najciekawszych projektów HR ostatnich miesięcy

To chyba najbardziej wyczekiwany moment naszego projektu – mówi Artur Dzięgielewski, przewodniczący kapituły konkursu People Innovation i współorganizator konferencji ze SmartLunch.–We wtorek 12 października jurorzy wspólnie z uczestnikami e-spotkania wybiorą zwycięzców naszego konkursu People Innovation. Nasza konferencja online to nie tylko świetna okazja do tego, aby zainspirować się od autorów różnorodnych projektów ze świata HR i biznesu ale także wspólnie ekspertami świata biznesu spojrzeć na innowacje w kapitał ludzki z różnych perspektyw.

Wydarzenie oficjalnie zainauguruje prelekcja Joanny Malinowskiej-Parzydło (Younicorn), która podzieli się z uczestnikami refleksjami na temat tego, czym jest, i nie jest, innowacja w biznesie. Zdradzi sekrety gry o zaufanie, w którą „grają” innowatorzy z obszaru kapitału ludzkiego. W popołudniowej części konferencji People Innovation pojawi się także Magdalena Linke-Koszek, twórczyni platformy Her Impact, która pomaga ambitnym kobietom odkryć swój potencjał. Podpowie ona uczestnikom, jak zaprojektować z sukcesem własną karierę. Bardzo interesująco zapowiada się również wystąpienie Grzegorza Turniaka (Grupa YAK). Zdradzi on, jak zadbać o relacje, wzmocnić je i wykorzystać do budowania innowacji wespół zespół z autentycznym networkingiem.

Na wirtualnej scenie konferencji People Innovation usłyszymy także koordynatorów 10, wybranych przez kapitułę konkursu, najciekawszych projektów innowacji w obszarze People. Będą to:

  • Rozwijaj się z North – Aleksandra Fijołek, North.pl
  • Całym sobą Poczuj FLOW – Anna Szlawska-Witczak, Credit Agricole Bank Polska
  • #BezpiecznizIntrum w pandemii – innowacyjne podejście do employer brandingu w pandemii – Agnieszka Surowiec, Intrum
  • Traffit Pathways – Anika Osmólska, Traffit
  • Manager of Choice – projekt rozwoju kadry zarządzającej – Anita Koralewska-Ratajczak, Raben
  • Orange – WłączOne – Renata Szatecka, Edyta Pawlik, Orange
  • DOTYKAM – WYGRYWAM Re (CYC)ling – dla Kasi i Eli – Anna Tatur-Łągiewka, Mega Service
  • Holistyczny pakiet benefitów – Monika Woźnica, Future Processing
  • PGS Software Learning & Development – Patrycja Daćko, Sylwester Zimon, PGS
  • Aplikacja mobilna Hexar dla pracowników Wielton S.A. – Amanda Wojtal, Wielton.

People Innovation to wydarzenie inne niż wszystkie. To tak naprawdę kopalnia inspiracji, która pomoże każdemu HR-owcowi, ekspertowi employer branding, Innovation Managerowi czy liderowi w spojrzeniu na kwestię zmiany i wdrażania nowych rozwiązań – w ogromnie istotnym obszarze każdej organizacji, jakim są ludzie. Bez nich żadne, nawet najbardziej nowatorskie przedsięwzięcie, po prostu nie uda się. Co zrobić, żeby dzięki pracownikom wygrywać w biznesie? Warto przekonać się o tym już 12 października podczas konferencji online People Innovation – dodaje Alina Michałek, ekspertka HR z HRlink i Goldenline – współorganizatorów wydarzenia.

Szczegółowe informacje na temat cen biletów (już od 69 zł) i samego wydarzenia można znaleźć na stronie www.peopleinnovation.pl


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo