HRlink Blog

Skuteczny offboarding ma znaczenie

Już w środę 21 kwietnia o godz. 16:00 zapraszamy na HR-ową Burzę Mózgów, której gościem będzie Adam Piwek z HRlink i Goldenline. Jej tematem będzie proces odchodzenia pracowników

  • Jak zadbać o to, aby proces offboardingu był przyjazny i ale też dobrze zbadany?
  • W jaki sposób oceniać skuteczność procesu odejść pracowników?
  • O czym pamiętać budując przyjazny offboarding?
Zapraszamy na HR-ową burzę mózgów już 21 kwietnia o godz. 16:00

– HR-owa Burza Mózgów to wydarzenie, na które zapraszamy na Grupie #HRsięliczy na Facebooku, podczas którego rozmawiamy o różnych wyzwaniach związanych z codziennością zespołów HR z różnych perspektyw. Pamiętamy tutaj nie tylko o kwestiach związanych z biznesem, marką pracodawcy, ale także często pomijaną kwestią analityki i analizy danych – mówi organizatorka Anna Morawiec-Bartosik z HRrebels.

HR-owa Mózgów to przede wszystkim pytania stawiane przez uczestników wydarzenia, na które odpowiada gość i prowadzące spotkanie Anna Morawiec-Bartosik i Kinga Makowska z HRrebels. Organizatorzy stawiają na szybką, dynamiczną formułę spotkania, które odbywa się na Grupie #HRsięliczy na Facebooku.

Wypowiedzi Adama Piwka i Anny Morawiec-Bartosik znajdziesz także w raporcie Human Relations Trends 2025 przygotowanym wspólnie z 17 ekspertów świata biznesu, HR i komunikacji przez HRlink i Goldenline.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo