HRlink Blog

Sprawdź wspólną ofertę  HRlink i GoldenLine

hrlink i goldenline

Sprawdź teraz pierwszą, wyjątkową jak na te czasy, wspólną ofertę HRlink i Goldenline.

Sprawdź wspólną ofertę!


Razem można więcej! Co miesiąc GoldenLine odwiedza około 1,5 mln unikalnych użytkowników. Przekujmy to na Twój rekrutacyjny sukces! Znajdź odpowiednich kandydatów w odpowiednim miejscu dzięki wspólnej ofercie HRlink i GoldenLine.


HRlink to kompleksowy system rekrutacyjny, który oferuje swoim użytkownikom takie funkcjonalności jak: automatyczne publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych (jednocześnie na kilkudziesięciu serwisach ogłoszeniowych), obsługę poleceń pracowniczych, zarządzanie projektami rekrutacyjnymi i bazą kandydatów oraz onboarding online zatrudnianych pracowników.

Sprawdź wspólną ofertę!

GoldenLine to serwis rozwoju zawodowego, który umożliwia dotarcie do kandydatów i komunikację z nimi, w szczególności poprzez wyszukiwarkę kandydatów czy ogłoszenia rekrutacyjne.

Wspólna oferta to wszechstronne wsparcie pracodawców w procesie rekrutacji 

Pamiętaj, że ta oferta jest ograniczona czasowo. Jeśli chcesz poznać jej szczegóły, wyślij do nas informację korzystając z poniższego formularza. Czekamy pełni entuzjazmu. Chcemy Ci pomóc znaleźć tych najlepszych. Teraz kiedy HRlink i GoldenLine działają wspólnie, jesteśmy bardziej niż pewni, że to Ty i twoi kandydaci na tym skorzystacie najbardziej.

Bądź pierwszy. Dowiedz się więcej o wspólnej ofercie HRlink i GoldenLine!

Chcesz poznać szczegóły? Wypełnij formularz, żebyśmy mogli Ci je przedstawić!

Przez uzupełnienie formularza wybranymi przez Ciebie danymi kontaktowymi, wyrażasz zgodę/zgody na otrzymywanie na podane dane kontaktowe treści marketingowych dotyczących usług HRlink Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie (HRlink),w następujący sposób:
jeśli wpisałeś/aś adres e-mail - za pośrednictwem komunikacji elektronicznej,
jeśli wpisałeś/aś numer telefonu - podczas połączeń głosowych.


Każdą ze zgód można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można odwołać przez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@hrlink.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest HRlink Sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, adres Al. Wojska Polskiego 8 (70-471 Szczecin) (dalej: Administrator). Twoje dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu: kierowania treści marketingowych wybranym kanałem komunikacji, w celach statystycznych i analitycznych Administratora. Uzupełnienie danych w polach formularza oznaczonych jako nieobowiązkowe do wypełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Administratora. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w akapicie powyżej. Zgodę można wycofać w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres kontakt@hrlink.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności i Polityce Transparentności.


Poznaj również nową wyszukiwarkę kandydatów Goldenline!

Od 2019 roku wprowadzane są w Goldenline zmiany funkcjonalne i wizualne. Dotyczą one najbardziej popularnych części serwisu. Jedną z nich jest wyszukiwarka kandydatów. Stanowi kluczowe narzędzie dla rekruterów, które pozwala znaleźć potencjalnych pracowników w bazie ponad 2,8 mln kandydatów. Teraz jest jej nowa odsłona!

wyszukiwarka_kandydatow_goldenline
Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo