HRlink Blog

Letnia Akademia Rekrutacji 2022: najczęstsze błędy w rekrutacji

IV spotkanie Letniej Akademii Rekrutacji HRlink & Goldenline już za nami. Porozmawialiśmy o najczęstszych błędach w procesach rekrutacyjnych. Pobierz VoD z tego wydarzenia

Letnia Akademia Rekrutacji 2022 to nasz wakacyjny i bezpłatny projekt edukacyjny w ramach którego patrzymy na proces rekrutacji z różnych perspektyw. Po spotkaniu dotyczącego trendów w rekrutacji, candidate experience oraz angażowaniu hiring managerów i zespołu zaprosiliśmy na godzinny webinar na temat najczęstszych wyzwań w obszarze rekrutacji.

Pamiętaj, że biorąc udział we wszystkich wydarzeniach Letniej Akademii Rekrutacji 2022 możesz uczestniczyć w certyfikacji.

  • Co najbardziej przeszkadza kandydatom?
  • Dlaczego feedback to jedno z podstawowych oręży w relacjach z kandydatami?
  • Co zrobić, aby sprawniej rekrutować?

To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedział podczas spotkania nasz ekspert, Adam Piwek. Godzinny webinar był także okazją do wymiany inspiracji, sesji Q&A oraz niespodzianek, jakie przygotowaliśmy.

Ostatnie spotkanie w ramach Letniej Akademii Rekrutacji to okazja do tego, aby przyjrzeć się największym bolączkom wskazywanym przez kandydatów i kandydatki. Popatrzymy na nie nie tylko z perspektywy osób szukających pracę ale także prowadzących procesy zatrudnieniowe, aby poszukać wspólnej drogi do sprawnej rekrutacji – mówi Adam Piwek.

Zapisz się na newsletter HRlink

i uzyskaj dostęp do nagrania z IV części

Letniej Akademii Rekrutacji

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„Digital HR”

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.