HRlink Blog

Letnia Akademia Rekrutacji 2022: Kandydat w centrum uwagi

Za nami II spotkanie Letniej Akademii Rekrutacji HRlink & Goldenline, które obfitowało w inspiracje dotyczące relacji z kandydatami w procesie zatrudniania. Obejrzyj zapis spotkania w formie VOD

Letnia Akademia Rekrutacji 2022 to nasz wakacyjny i bezpłatny projekt edukacyjny w ramach którego patrzymy na proces rekrutacji z różnych perspektyw. Po spotkaniu, które dotyczyło trendów w rekrutacji zaprosiliśmy na webinar na temat budowania relacji z kandydatami i angażowania ich w proces rekrutacyjny.

Pamiętaj, że biorąc udział na żywo we wszystkich wydarzeniach Letniej Akademii Rekrutacji 2022 lub oglądając nagrania ze spotkań możesz uczestniczyć w certyfikacji.

  • Jak faktycznie zbudować kandydatocentryczny model rekrutacji godząc przy tym potrzeby biznesowe?
  • Czy jak w dzisiejszym marketingu klient dla rekrutera powinien stać się partnerem?
  • Jak mierzyć candidate expierience i wyciągać wnioski z tych działań?

To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedział podczas spotkania nasz ekspert, Adam Piwek. Godzinny webinar był także okazją do wymiany inspiracji, sesji Q&A oraz niespodzianek, jakie przygotowaliśmy.

– Nie ma rekrutacji bez kandydatów i kandydatek. Co zrobić, jednak, aby to rzeczywiście oni byli w centrum całego procesu. Jak budować relację, która zaprocentuje biznesowo? Czy zawsze powinniśmy być szczerzy w komunikacji z aplikującymi o pracę? Zapraszam już 2 sierpnia – mówi Adam Piwek.

Zapisz się na newsletter HRlink

i uzyskaj dostęp do nagrania z II części

Letniej Akademii Rekrutacji

ATS baza kandydatów Candidate Experience dane osobowe e-book employee experience employer branding goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera human resources informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja social media sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny technologia trendy hr webinar wydarzenia

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„Digital HR”

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo