HRlink Blog

Letnia Akademia Rekrutacji 2022: Angażuj hiring managera i zespół – Reedycja

Za nami III spotkanie Letniej Akademii Rekrutacji HRlink & Goldenline, na którym podzieliliśmy się inspiracjami dotyczącymi angażowania managera i jego zespołu w proces rekrutacji. Obejrzyj VoD z tego wydarzenia

Letnia Akademia Rekrutacji 2022 to nasz wakacyjny i bezpłatny projekt edukacyjny w ramach którego patrzymy na proces rekrutacji z różnych perspektyw. Po spotkaniach dotyczących trendów w rekrutacji i candidate experience poruszyliśmy temat angażowania zespołu oraz jego szefa w proces rekrutacyjny.

Pamiętaj, że oglądając nagrania ze wszystkich 4 spotkań Letniej Akademii Rekrutacji 2022 w ramach reedycji, możesz uczestniczyć w ponownej certyfikacji.

  • Jak angażować hiring managera w proces rekrutacyjny?
  • Co zrobić, aby zespół był nie tylko dla hiring managera wsparciem w trakcie procesu zatrudnienia?
  • Jak przygotować hiring managera do samodzielnego procesowania rekrutacji?

To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedział podczas spotkania ekspert HR i EB, Adam Piwek. Godzinny webinar był także okazją do wymiany inspiracji, sesji Q&A oraz niespodzianki, jakie przygotowaliśmy.

– Bez ich zaangażowania trudno o rekrutacyjny sukces. A jednak relacje między rekruterami a mangerami i ich zespołami bywają, oględnie mówiąc, skomplikowane. Jak prowadzić partnerską rekrutację ze wsparciem z wnętrza organizacji? Zapraszam na webinar już 23 sierpnia podczas którego przepracujemy kompleksowo ten temat – mówi Adam Piwek.

Zapisz się na newsletter HRlink

i uzyskaj dostęp do nagrania z III części

Letniej Akademii Rekrutacji

ATS baza kandydatów Candidate Experience e-book employee experience employer branding feedback goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konferencja hr konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze poradnik hr praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny trendy hr webinar webinar hr wydarzenia

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„Digital HR”

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.