HRlink Blog

Letnia Akademia Rekrutacji 2022: Angażuj hiring managera i zespół

Już we wtorek 23 sierpnia o godz. 11:00 weź udział w III spotkaniu Letniej Akademii Rekrutacji HRlink & Goldenline. Czekamy na Ciebie z inspiracjami dotyczącymi angażowania managera i jego zespołu w proces rekrutacji. Zapraszamy

Letnia Akademia Rekrutacji 2022 to nasz wakacyjny i bezpłatny projekt edukacyjny w ramach którego patrzymy na proces rekrutacji z różnych perspektyw. Po spotkaniu dotyczącego trendów w rekrutacji i candidate experience zapraszamy na godzinny webinar na temat angażowania zespołu oraz jego szefa w proces rekrutacyjny.

  • Kiedy? Wtorek 23 sierpnia, godz. 11:00
  • Czas trwania webinaru: 1 godz.
  • W ramach spotkania przewidziano sesję pytań i odpowiedzi
  • Każdy zapisany uczestnik otrzyma w ciągu max. 10 dni VoD z zapisem spotkania

Pamiętaj, że biorąc udział we wszystkich wydarzeniach Letniej Akademii Rekrutacji 2022 możesz uczestniczyć w certyfikacji.

  • Jak angażować hiring managera w proces rekrutacyjny?
  • Co zrobić, aby zespół był nie tylko dla hiring managera wsparciem w trakcie procesu zatrudnienia?
  • Jak przygotować hiring managera do samodzielnego procesowania rekrutacji?

To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowie podczas spotkania nasz ekspert, Adam Piwek. Godzinny webinar to także okazja do wymiany inspiracji, sesja Q&A oraz niespodzianki, jakie przygotowaliśmy.

– Bez ich zaangażowania trudno o rekrutacyjny sukces. A jednak relacje między rekruterami a mangerami i ich zespołami bywają, oględnie mówiąc, skomplikowane. Jak prowadzić partnerską rekrutację ze wsparciem z wnętrza organizacji? Zapraszam na webinar już 23 sierpnia podczas którego przepracujemy kompleksowo ten temat – mówi Adam Piwek.

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„Digital HR”

Oferta HRlink i Goldenline

Skorzystaj z synergii i rekrutuj jeszcze skuteczniej

ATS baza kandydatów Candidate Experience dane osobowe e-book employee experience employer branding goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera human resources informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja social media sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny technologia trendy hr webinar wydarzenia

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo