HRlink Blog

Konferencja Wellbeing w praktyce – zapisz się!

Konferencja-Wellbeing-W-Praktyce

Już 10 maja 2023 r. zapraszamy na VI edycję konferencji „Wellbeing w praktyce”, organizowaną przez Wellbeing Institute. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w Warszawie oraz online

Konferencja „Wellbeing w praktyce” to okazja, aby z pierwszej ręki poznać dobre praktyki liderów dbania o dobrostan pracowników. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele zwycięskich firm w organizowanym przez Wellbeing Institute konkursie „The Best of Wellbeing 2022”, czyli ING Hubs Poland (1. miejsce), mBank S.A. Polska (2. miejsce) i LUX MED (3. miejsce). W panelach dyskusyjnych zobaczymy także reprezentantów certyfikowanych organizacji, które uzyskały Certyfikat Wellbeing Leader 2023.

Współtwórz Wellbeing w praktyce!

W tym roku organizatorzy konferencji zapraszają wszystkich do jej współtworzenia poprzez możliwość zadawania pytań i sugerowania, jakie tematy z obszaru wellbeingu biznesowego powinny zostać poruszone przez ekspertów.

Zapytaj ekspertów o to, co dla Ciebie ważne.

– W przypadku tegorocznej edycji konferencji stawiamy na bardziej interaktywną formułę. Dlatego proponujemy wellbeingowcom i HR-owcom, aby zadawali pytania i wyrażali swoje potrzeby w kontekście zagadnień związanych z obszarem dobrostanu w organizacji. Chcemy, by było to wydarzenie dla ludzi, adresujące ich rzeczywiste wyzwania i najbardziej aktualne problemy. Obiecuję, że wyciągniemy z zaproszonych praktyków ile się da, aby znaleźć odpowiedzi i wydobyć esencję wellbeingu biznesowego. Jest to tym bardziej istotne, że o kwestii tej jest coraz głośniej w Polsce, co jest oczywiście pozytywne. Z drugiej jednak strony tworzą się wokół tego tematu pewne mity i bywa on spłycany – mówi Agata Pelc, Dyrektor Zarządzająca Wellbeing Institute.

Ogromna dawka wiedzy gwarantowana

Zaproszeni liderzy i eksperci z różnych branż pochylą się nad zaproponowanymi przez wellbeingową społeczność zagadnieniami podczas paneli dyskusyjnych. Uczestnicy konferencji mogą zatem liczyć na dużą dawkę praktycznej wiedzy, rozwiązań i inspiracji dla biznesu. Będą mieli także okazję zapoznać się z najnowszymi trendami odnośnie wellbeingu oraz wymienić się spostrzeżeniami z życia własnych firm.

Na uczestników czekają prelekcje managerów odpowiedzialnych za dobrostan ludzi w polskich firmach oraz panele dyskusyjne z ich udziałem. W tym roku gościem specjalnym konferencji będzie Marek Kamiński, zdobywca biegunów, innowator, ekspert z dziedziny motywacji i odporności psychicznej.

Więcej informacji o programie konferencji, zaproszonych gościach oraz możliwości kupna biletów w promocji do 30 marca na stronie wydarzenia.

Partnerem merytorycznym konferencji „Wellbeing w praktyce” 2023 jest Wellbee, platforma online dającą dostęp do spersonalizowanej psychoterapii, prowadzonej przez wyselekcjonowanych specjalistów.

HRlink jest patronem medialnym wydarzenia.

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.