HRlink Blog

Jak dbać o dobrostan pracowników?

wellbeing w praktyce

Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kapitał i holistycznie podchodzą do pracowników, dbając o ich stan psychofizyczny. Po co firmom wellbeing? Odpowiedź na to i wiele innych pytań padnie już 23 marca 2022 roku podczas kolejnej edycji konferencji „Wellbeing w praktyce”

Każdej organizacji powinno zależeć na dobrym samopoczuciu pracowników. Zadowolenie pracownika danej organizacji przekłada się na lepszą efektywność, większe zaangażowanie i lojalność wobec firmy. Jak podnosić dobrostan w kontekście osobistym oraz zawodowym? Na to i wiele innych pytań  będzie można znaleźć odpowiedź już 23 marca 2022 roku podczas kolejnej edycji konferencji „Wellbeing w praktyce”. Wydarzenie odbędzie się w formule zdalnej, hybrydowej oraz stacjonarnej w Warszawie. Co czeka na uczestników tego wyjątkowego eventu?

Wellbeing w praktyce 2022

Jednodniowa konferencja skupiająca grono cenionych ekspertów to dobra okazja na przyswojenie wiedzy i dostępnych narzędzi, które usprawnią dbanie o wellbeing w firmie. To obowiązkowa pozycja w kalendarzu dla wszystkich, którzy planują wdrożenie lub zwiększenie znaczenie wellbeingu w swojej organizacji. Uczestnicy mogą liczyć na dużą dawkę inspiracji oraz zestaw praktycznych rozwiązań, które usprawnią dbanie o dobrostan pracowników. Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Kup bilet tutaj.

Konferencja dla tych, którzy chcą zadbać o wellbeing w firmie

Wellbeing staje się jednym z największych wyzwań, z jakimi muszą zmierzyć się organizacje. Pracownicy powinni mieć możliwość realizowania w pełni swojego potencjału, ale możliwe jest to wyłącznie wtedy, gdy są zdrowi, mają dobre samopoczucie i odczuwają satysfakcję ze swojej pracy.

Nowoczesne organizacje skupiają się już nie tylko na budowaniu przewagi konkurencyjnej, ale także dbaniu o dobrostan psychiczny i fizyczny swoich pracowników. Osoby zarządzające zaczynają rozumieć, że to człowiek i jego potrzeby, są największą wartością dla firmy, dlatego każdy, kto chce poznać tajniki wellbeingu powinien wziąć udział w konferencji 23 marca 2022 roku.

Kto wystąpi podczas konferencji „Wellbeing w Praktyce”?

W gronie prelegentów oraz uczestników panelu dyskusyjnego znajdą się doświadczeni praktycy wellbeingu, menagerowie wyższego szczebla m.in. z takich organizacji jak: AmRest, Bank Gospodarstwa Krajowego, DHL Parcel Polska, Discovery, EMEA Aliaxis Group, OpsTalent, Orange, Starbucks, Wellbeing Institute.

Goście specjalni konferencji

 Ph.D. SONJA LYUBOMIRSKY

Wybitna profesor psychologii na Uniwersytecie Kalifornijskim w Riverside i autorką książek „The How of Happiness” („Wybierz szczęście”) i „The Myths of Happiness” („Mity o szczęściu”), opublikowanych w 39 krajach. Ukończyła z wyróżnieniem Uniwersytet Harvarda, posiada doktorat z psychologii społecznej z Uniwersytetu Stanforda.

NATALIA DE BARBARO

Psycholożka, autorka książki “Czuła Przewodniczka” oraz zbioru wierszy “Krwawnik, mniszek, ułudka”. Prowadzi autorskie warsztaty Własny Pokój oraz Czułe Struny. Jej książka, wydana pod koniec lutego została w rankingu EMPIKU najlepiej sprzedającą się książką na półmetku 2021 roku, wygrywając we wszystkich regionach Polski.

DANIEL JÓZEK QCZAJ

Jeden z najpopularniejszych trenerów motywatorów w Polsce. Regularnie motywuje do działania oraz zaraża pozytywną energią i optymizmem. Człowiek o wielkim sercu i empatii, który regularnie wspiera wybrane kampanie społeczne oraz projekty charytatywne.

Bądź z nami!

  • Termin: 23 marca 2022
  • Miejsce: Aiport Hotel Okęcie, ul, Komitetu Obrony Robotników 24, 02-148 Warszawa
  • oraz online – konferencja w formule hybrydowej
  • Organizator: Wellbeing Institute
  • Patronat: HRlink i Goldenline

ATS baza kandydatów Candidate Experience e-book employee experience employer branding feedback goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konferencja hr konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze poradnik hr praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny trendy hr webinar webinar hr wydarzenia

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„People Trends 2026”

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.