HRlink Blog

Wigilia w HRlink i Goldenline – jak spędziliśmy wspólnie czas?

wigilia firmowa w HRlink i Goldenline:

Święta, Święta… i po świętach. W HRlink i Goldenline rodzinna atmosfera panuje od lat, a wspólne spotkanie wigilijne to nasza tradycja. Jak spędziliśmy ten magiczny czas w tym roku? Przedstawiamy krótkie podsumowanie naszych świątecznych działań

Spotkanie świąteczne w HRlink i Goldenline

Boże Narodzenie to magiczny czas, wyczekiwany przez wszystkich tych, którzy kochają rodzinne spotkania i długie rozmowy z przyjaciółmi z kolędami i choinką w tle. Świąteczna atmosfera udziela się również w wielu organizacjach pracowniczych. Na spotkania wigilijne z niecierpliwością czekają zgrane zespoły, które podczas wigilii firmowej mogą jeszcze bardziej umocnić więzi. To dobry czas na zintegrowanie się z całą firmową drużyną. W HRlink i Goldenline spotkanie wigilijne to już tradycja.

Jak spędziliśmy wspólnie czas w tym roku? Stosując się do obowiązujących zasad związanych z zagrożeniem epidemiologicznym, postawiliśmy na zdalną wigilię firmową. Organizacja spotkania świątecznego była dopięta na ostatni guzik.

Wigilia firmowa online w naszej organizacji

Mimo że w obecnych czasach spotkania integracyjne „na żywo” mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia pracowników, to w HRlink i Goldenline znaleźliśmy świetną alternatywę, której koronawirus niestraszny. W tym roku postanowiliśmy spotkać się zdalnie. Dzięki idealnej organizacji i wcześniejszemu zaplanowaniu wigilii firmowej przez naszego eksperta HR, każdy pracownik mógł poczuć magię świąt w swoim domu.

Szukasz inspiracji z branży HR? Pobierz raport Human Relations Trends 2025 i poznaj opinie ekspertów!

Wigilia firmowa online w HRlink i Goldenline

Jak wyglądało spotkanie świąteczne w naszej organizacji? Otóż na początku grudnia każdy pracownik dostał tajemniczego maila od Secret Santa, który zapowiadał dobrą zabawę i ciekawą inicjatywę. Każdy, kto wziął udział w zabawie, miał za zadanie kupić skromny upominek wylosowanemu współpracownikowi. Oczywiście wszystko odbywało się w tajemnicy przed obdarowanym, co budziło jeszcze większe emocje.

Wszystkie prezenty rozpakowywaliśmy podczas wigilijnego spotkania online. Sprawne oko kamerki internetowej sprawiło, że widzieliśmy swoje miny i uśmiechy podczas rozpakowywania prezentów. Zadowolenie na twarzach pracowników to najlepszy dowód na to, że HRlinkowi Mikołajowie i Mikołajki znają się na rzeczy.

Podarunki wręczane wzajemnie przez współpracowników to nie wszystko. Członkowie organizacji mogli liczyć na wzruszające życzenia i prezenty od firmy. W tym roku musieliśmy być bardzo grzeczni, bowiem zostaliśmy zasypani podarunkami. Jakby radości było mało, wisienką na torcie okazał się bon, który mogliśmy wykorzystać na zamówienie z wybranej przez siebie restauracji. Następnie wspólnie, przed ekranami komputerów, delektowaliśmy się zamówionym posiłkiem. Mimo dzielącej nas odległości i ograniczeń związanych z rozmową w trybie online, naprawdę udało nam się poczuć magię świąt i wspólnie spędzić piękny przedświąteczny czas w naszej HRlinkowej rodzince.

Rodzinna atmosfera nie tylko w święta

Święta to idealny czas na pielęgnowanie więzi i integracje zarówno z bliskimi, jak i współpracownikami. Warto pamiętać, żeby życzliwość i wzajemne wsparcie przesyłać sobie nie tylko w Boże Narodzenie. W HRlink i Goldenline rodzinna atmosfera panuje przez cały rok, a tegoroczne spotkanie wigilijne było dowodem na to, jak zgraną ekipą jesteśmy. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku sytuacja związana z koronawirusem pozwoli nam organizację wigilii firmowej w plenerze i wspólne wymienianie uśmiechów poza ekranem komputera.

Zapisz się na newsletter HRlink i otrzymaj raport Idealna Rekrutacja

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo