HRlink Blog

E-book: Pracodawca na medal

Jak w oczach pracownika być najlepszym pracodawcą? Przekonaj się o tym z naszym najnowszym e-bookiem. Zostań pracodawcą na medal dzięki poradom od ekspertów HRlink i Goldenline

Nasze środowisko pracy to miejsce, w którym przebywamy przez większą część dnia. Czas, który tam spędzamy stanowi średnio 8h dziennie. Niezależnie od tego, czy obowiązki wykonywane są zdalnie czy hybrydowo warto dbać o dobrą atmosferę i samopoczucie pracowników. Jak to zrobić?
Nasi eksperci w najnowszym e-booku przedstawili 7 sprawdzonych sposobów na stworzenie przyjaznego miejsca pracy, które z pewnością doceni każdy pracownik.

Zdalnie i hybrydowo

W dobie pandemii zaszło sporo zmian w kwestii tworzenia miejsc pracy. Często lawirujemy pomiędzy formułami mieszanymi a pracą 100% online. W dzisiejszych czasach warto zadbać nie tylko o dobry sprzęt, ale i odpowiednie oprogramowanie czy narzędzia, dzięki którym pracownik będzie w stanie pracować łatwiej, jak również wydajniej w formule zdalnej lub hybrydowej.

Pamiętaj, że praca zdalna i hybrydowa według wielu ekspertów zostanie z nami na dłużej. Dlatego warto przekalkulować jak dobrze zadbać o dobrostan naszych pracowników. Co będzie im potrzebne? Jak firma może im pomóc w dobie pandemii? Poza kwestią nowych niezbędnych do pracy narzędzi, warto również zastanowić się nad oferowanymi dodatkowymi benefitami. Wszystko po to, żeby przyjemniej pracowało się w firmie.

Więcej na ten temat przeczytasz w najnowszej pozycji od ekspertów HRlink i Goldenline. Sprawdzone pomysły i inspiracje możesz uzyskać za darmo poniżej.

O czym przeczytasz w naszym e-booku?

  • Jak dobrze prezentować się jako pracodawca?
  • 7 sposobów na stworzenie przyjaznego miejsca pracy
  • Jak kultura organizacyjna wpływa na przedsiębiorstwo?
  • Nie czekaj aż pracownik sam odejdzie
  • W czym pomoże strategia EB?

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do e-booka

„Pracodawca na medal”

ATS baza kandydatów Candidate Experience e-book employee experience employer branding feedback goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konferencja hr konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze poradnik hr praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny trendy hr webinar webinar hr wydarzenia

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.