HRlink Blog

E-book: Zaangażuj pracowników w rekrutację

e-book zaangazuj pracownikow w rekrutację

Jak przyciągać talenty do organizacji? W rekrutacji warto postawić na polecenia pracownicze. Jak to zrobić? W naszym najnowszym e-booku znajdziesz przepis od ekspertów na skuteczne włączanie pracowników w rekrutację

Polecenia pracownicze to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na odnajdywanie dopasowanych kandydatów do organizacji. Jak zadbać o to, aby program przynosił wymierne efekty i nowe talenty do naszej firmy? Angażowanie pracowników w rekrutacje może przyspieszyć cały proces. Jak to robić, żeby wygrać? W naszym e-booku zebraliśmy cenne porady od ekspertów, dzięki którym szukanie nowych pracowników będzie dużo prostsze.

Polecenia pracownicze sekretem udanej rekrutacji

Receptą na problemy rekrutacyjne mogą okazać się polecenia pracownicze. W obecnych czasach coraz trudniej znaleźć idealnego kandydata. Na szczęście obecni pracownicy mogą przyjść z pomocą i polecać osoby, które idealnie wpasują się w profil kandydata i kulturę organizacyjną danej firmy.

Jak angażować pracowników w rekrutację? Na początku należy zadbać o zadowolenie i komfort zatrudnionych. Tylko wtedy można liczyć na polecenia od zadowolonych pracowników. W końcu nikt nie będzie rekomendował swoim znajomym firmy, w której źle się pracuje. Jeżeli zatrudnieni cenią sobie współpracę w organizacji, to bardzo możliwe, że polecą daną ofertę pracy komuś ze swojego otoczenia, kto wpisuje się w profil kandydata.

Firma, której zależy na pozyskiwaniu talentów w prosty sposób może wdrożyć moduł poleceń pracowniczych. Jak to zrobić? Istotnych jest kilka kwestii, dzięki którym poszukiwania nowych kandydatów będą nie tylko dużo szybsze, ale również efektywniejsze. Planujesz angażować pracowników w rekrutacje? Pobierz naszego e-booka i skorzystaj z eksperckich porad z zakresu poleceń pracowniczych i szukania talentów.

Co znajdziesz w naszym e-booku?

  • Rola talentów w organizacji
  • Jak włączać pracowników do rekrutacji?
  • Co wybrać: polecenia a może friendhunting?
  • Program poleceń pracowniczych bez tajemnic
  • HRlink case studies: Jak działają polecenia pracownicze w praktyce
  • Jak znaleźć dopasowanego kandydata?

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do e-booka

„Zaangażuj pracowników w rekrutację”

ATS baza kandydatów Candidate Experience e-book employee experience employer branding feedback goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konferencja hr konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze poradnik hr praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny trendy hr webinar webinar hr wydarzenia

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.