HRlink Blog

HRśroda: skuteczny profil pracodawcy w social media

Podczas HRśrody eksperci opowiedzieli o tym, jak skutecznie prowadzić profil pracodawcy w mediach społecznościowych. Pobierz zapis VoD z tego wydarzenia

  • Jak działa profil pracodawcy na Goldenline?
  • O czym pamiętać, a o czym zapomnieć prowadząc profil pracodawcy w mediach społecznościowych?
  • Czy odpowiadać na komentarze, a może lepiej milczeć jako pracodawca?

To tylko niektóre z pytań, na jakie poznaliśmy odpowiedzi podczas HRśrody, którą poprowadzili Angelika Jaworska (Goldenline) i Adam Piwek (HRlink i Goldenline).

HRśroda to zawsze okazja do inspirowania się technologiami i wykorzystywania praktycznej wiedzy w różnych obszarach działań HR i EB. Podczas najbliższego spotkania pokażemy nowy profil pracodawcy na Goldenline. Porozmawiamy także o uniwersalnych zasadach, które pomogą w skutecznym zarządzaniu profilami w mediach społecznościowych, niezależnie od miejsca, gdzie się znajdują – wyjaśnia Angelika Jaworska z Goldenline.

Obejrzyj webinar

Pobierz bezpłatny zapis VoD z webinaru o tym jak prowadzić skuteczne profile pracodawcy i skorzystaj ze wskazówek ekspertów.

Zapisz się na newsletter HRlink
i otrzymaj dostęp do nagrania z webinaru:

Skuteczny profil pracodawcy w social media

ATS baza kandydatów Candidate Experience dane osobowe e-book employee experience employer branding goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera human resources informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja social media sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny technologia trendy hr webinar wydarzenia

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„Digital HR”

Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.

Zapytaj o demo