HRlink Blog

HR wspiera Ukrainę – baza dobrych praktyk

hr wspiera ukrainę

Wspólnie z Goldenline zachęcamy do udziału w akcji #HRwspieraUA. To trudny czas dla nas i naszych bliskich z Ukrainy oraz ich rodzin. Dlatego, aby wspomóc naszych wschodnich sąsiadów, tworzymy bazę dobrych praktyk

Akcja #HRwspieraUA

Ogromna wola wsparcia po stronie branży HR i EB sprawiła, że chcemy wspólnie realizować bazę wiedzy oraz inspiracji, które mogą pomóc firmom i ich pracownikom z Ukrainy w tej niełatwej sytuacji. Na blogu HR Goldenline tworzymy bazę działań, aktywności i inspiracji, które mogą pomóc firmom i ich pracownikom z Ukrainy, a także osobom z tego kraju w znalezieniu pracy w Polsce.

Baza dobrych praktyk na Blogu HR Goldenline

HR wspiera Ukrainę – jeżeli Ty lub Twoja firma chciałaby dołączyć do akcji to zapraszamy do udziału w akcji. Masz inspiracje, wiedzę, wartościowy materiał, a może deklarujesz wsparcie? Pomóż nam zainspirować innych i podziel się wartościowymi treściami w naszej bazie dobrych praktyk.

Razem mamy moc – razem pomóżmy

Na blogu HR Goldenline bezpłatnie zamieścimy dobre praktyki, komentarze oraz merytoryczne informacje o tym, jak w zespołach HR radzić sobie z tą sytuacją. Wszystko zostanie zebrane w jednym miejscu i będzie miało nieograniczony dostęp dla każdego.

Wsparcie dla kandydatów do pracy

Dodatkowo, żeby pomóc w rekrutacji mieszkańcom Ukrainy nasi klienci mogą bezpłatnie korzystać z formularza rekrutacyjnego w języku ukraińskim. Wszyscy klienci HRlink mogą skorzystać z tej bezpłatnej implementacji formularzy rekrutacyjnych w języku ukraińskim. – Tym drobnym gestem chcemy zadeklarować nasze wsparcie dla wszystkich kandydatów poszukujących pracy – mówi Arkadiusz Kuchto, prezes HRlink i Goldenline. W tej sprawie pomoże zespół obsługi klienta HRlink.

ATS baza kandydatów Candidate Experience e-book employee experience employer branding goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera human resources informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konferencja hr konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka social media sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny technologia trendy hr webinar webinar hr wiedza wydarzenia

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„People Trends 2026”

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.