HRlink Blog

Doceniaj, nie tylko oceniaj

Nie czekaj, weź udział w badaniu w ramach projektu Siła Doceniania 2022 i wspólnie sprawdźmy, jak wygląda ten obszar w polskich firmach

Badanie Siła Doceniania jest częścią większego projektu realizowanego od kilku lat przez HRM Institute. Dzięki niemy, co roku poznajemy obraz doceniania, jaki panuje w naszych firmach i różnych organizacjach.

W tym roku Międzynarodowy Dzień Doceniania wypada 4 marca. To wydarzenie stało się pretekstem do podjęcia bardziej zakrojonych działań prezentujących ten obszar biznesowy. Dlatego już teraz, niezależnie od tego, czym się zajmujesz zachęcamy do udziału w badaniu. Czas jego wypełnienia to około 5-8 minut.

Na uczestników badania przygotowano specjalne niespodzianki:

  • 1 wejściówkę na konferencję „Siła Doceniania 2022”
  • 3 bony Sodexo, po 100 zł każdy
  • 10 eleganckich planerów B5
  • 5 książek biznesowych.

Każdy uczestnik badania otrzyma także 10% zniżki na udział w konferencji Siła Doceniania podczas której poznamy wyniki tegorocznego badania w formie raportu. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej już 31 marca 2022 r.

HRlink i Goldenline są partnerami projektu organizowanego przez HRM Institute.

ATS baza kandydatów Candidate Experience e-book employee experience employer branding feedback goldenline HR hr business partner hrlink hrwspiera informacja zwrotna kandydat kariera konferencja konferencja hr konkurs konkurs hr marka pracodawcy marketing multiposting ogłoszenie o pracę onboarding outplacement people innovation polecenia pracownicze poradnik hr praca raport raport hr rekrutacja rekrutacja online rekrutacja zdalna rekruter rekruterka skuteczna rekrutacja sourcing system ATS system do rekrutacji system rekrutacyjny trendy hr webinar webinar hr wydarzenia

Zapisz się na newsletter HRlink

i otrzymaj dostęp do raportu

„People Trends 2026”

Lepszy sposób na rekrutację

Kompleksowy system rekrutacyjny, który zapewnia wsparcie na każdym etapie Twoich rekrutacji.